Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Sukurkime jaukią vietą vaikams ir jaunimui

Atgal

Sukurkime jaukią vietą vaikams ir jaunimui

Pal. J. Matulaičio socialinis centras turi visą paslaugų spektrą vaikams nuo 6 iki 18 m., pagal poreikį yra galimybė teikti įvairaus pobūdžio ilgalaikes paslaugas.

Vaikų dienos centras yra orientuotas ne tik į prasmingą vaikų užimtumą, bet ir į kompleksines socialines paslaugas, dirbant su įvairių sunkumų patiriančiais vaikais.

Yra sukurta, ir sėkmingai įgyvendinama, ilgalaikė į socialinių kompetencijų ugdymą orientuota programa įvairius sunkumus patiriantiems jaunuoliams nuo 14 iki 18 m.

Jaunuoliai, dalyvaujantys šioje programoje, gali dalyvauti ir atviros erdvės užsiėmimuose, kurie nėra griežtai apibrėžti, kaip pvz. dienos centro veiklos, ir tuo pačiu orientuoti į platesnę auditoriją bei skatinantys jaunimo integraciją.

Suprantama, kad tinkamos, kokybiškos, aktualios paslaugos turi būti teikiamos paslaugą atitinkančiose, sutvarkytose, žmogaus savivertę stiprinančiose patalpose, todėl ir šiai daliai Pal. J. Matulaičio socialinis centras nuolat skiria dėmesį.

Dabartinės patalpos, kuriose vyksta veiklos, yra senos, susidėvėjusios. Jaunimo atvira erdvė įsikūrusi nebenaudojamose garažo patalpose. Su jaunuolių pagalba patalpos ne kartą buvo gražintos, perdažytos, tačiau to nepakanka bendrai būklei. Tiek dienos centro, tiek jaunimo erdvių sanitariniai mazgai – itin prastos būklės aplūžę, varvantys. Jaunimo atviros erdvės virtuvėlė taip pat susidėvėjusi, nebefunkcionali – nutrinta grindų danga, aplūžinėjusios spintelės.

Pal. J. Matulaičio socialinis centras siekia atnaujinti ir suremontuoti patalpas, kad jose besirenkantys vaikai, jaunuoliai, savanoriai ir darbuotojai ne tik džiaugtųsi ir didžiuotųsi čia vykstančiomis veiklomis ir šiltu santykiu, bet ir galėtų laiką leisti oriai, jausdami, kad jie verti būti gražioje, sutvarkytoje aplinkoje.

Kviečiame Jus prisidėti, kuriant kokybišką ir jaukią aplinką vaikams ir jaunimui!