Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Sukurkime Kalėdų stebuklą vaikų dienos centrams!

Atgal

Sukurkime Kalėdų stebuklą vaikų dienos centrams!

Dideli stebuklai – mažiausiems

Kalėdos – stebuklų metas. Viliamės, kad itin dideli stebuklai per šias šventes aplankys tris vaikų dienos centrais besirūpinančias organizacijas: „Gelbėkit vaikus“, „Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybą.  

Jūs galite prie to prisidėti – prisijunkite prie „Lidl Lietuva“ inicijuojamos aukojimo akcijos ir kartu sukurkime didelį Kalėdų stebuklą mažiausiems! Skelbdama akcijos startą, „Lidl Lietuva" prie paramos prisidės 10 000 Eur.

Kaip galite prisidėti?

Paaukokite 20 Eur ar daugiau ir gaukite širdį šildančią dovaną – pliušinį „Lidl“ meškėną.
– Paaukojus užpildykite anketą, reikalingą dovanos išsiuntimui.
– Dovana atiteks pirmiesiems 500 geradarių.
– Kiekviena auka yra svarbi, o surinkta suma bus lygiomis dalimis pervedama organizacijoms: „Gelbėkit vaikus“, Lietuvos „Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Geradarystės patirtis

2017 m. „Lidl Lietuva“ prisijungė prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios metu pirkėjai ir prekybos tinklas gali paremti vaikų dienos centrus. Grąžinant pakuotes taromatuose, atgaunamą užstatą galima skirti vaikų dienos centrams, o „Lidl Lietuva“ kiekvieną sumą padvigubina. Visi surinkti pinigai yra lygiomis dalimis pervedami trims, vaikų dienos centrais besirūpinančioms, organizacijoms: „Gelbėkit vaikus“, „Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Surinkta parama vaikų dienos centrams skiriama patalpų remonto darbams, turiningesnio vaikų laisvalaikio organizavimui – papildomiems edukaciniams užsiėmimams, sporto priemonėms, stovykloms, išvykoms ir kt.

2022 m., vaikų dienos centruose pradėjus lankytis ukrainiečių vaikams, parama tapo reikalinga kaip niekad anksčiau.

Pastebima, kad lankant dienos centrą gerėja vaikų fizinė ir emocinė sveikata, bendravimo įgūdžiai, mokymosi motyvacija ir rezultatai.

Sukurkime Kalėdų stebuklą vaikų dienos centrams!

Aukojantys banko pavedimu ir norintys gauti dovaną – pliušinį „Lidl“ meškėną, kviečiami susisiekti el. paštu: ingrida@aukok.lt dėl anketos užpildymo, reikalingos dovanos išsiuntimui.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis