Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Sukurk stebuklą

Atgal

Sukurk stebuklą

Kai vaikui yra diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdienės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti. Projektu siekiama padėti ir vaikams, ir artimiesiems šį sunkų momentą išgyventi lengviau, suteikti vilties, sukurti stebuklų, kurie sutrumpintų ilgas chemoterapijos valandas, dienas ir net mėnesius ligoninėje, dovanoti sveikstančiam vaikui tai, kas suteiks jėgų jam sveikti greičiau.

Mūsų misija – stengtis patobulinti gyvenimą vaikams, turintiems gyvybiškai pavojingų sveikatos sutrikimų, ir praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu.

Projekto tikslas - palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Mes norime jiems padėti išgyventi diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos. Vaikams teikiama pagalba įvairi - tai ir kompiuteriai, ir batutai, ir dviračiai, ir taip reikalingos specialios kelioninės kėdutės, ir dalis medikamentų, o svarbiausia - mūsų komandos dėmesys visai šeimai, visuomenės įtraukimas ir problemos viešinimas – onkologinės ligos yra 21 amžiaus rykštė, kuri sunkiai aplenkia visų mūsų namus.