Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Sukurk jaunuoliams saugią erdvę

Atgal

Sukurk jaunuoliams saugią erdvę

Pabandykite prisiminti savo paauglystę ir tai, kas tuo metu Jums buvo svarbiausia. Draugai? Ar aš patinku kitiems? Ar aš suaugęs? Kas aš esu dabar ir kuo būsiu? Visi šie klausimai yra iššūkis jauniems žmonėms. Deja, dažnai pasimetę ir klausiantys jaunuoliai iš socialinės rizikos ar socialiai remtinų šeimų yra paliekami vieni. Šie 14 – 19 metų jauni žmonės yra tarsi „pamesti“ visuomenėje: pernelyg suaugę, kad jais būtų rūpinamasi vaikų dienos centruose, tačiau vis dar per jauni, jog galėtų savarankiškai ir užtikrintai prisitaikyti suaugusiųjų tarpe. Norime būti su jaunais žmonėmis, juos priimti ir kartu įveikti kylančius sunkumus bei iššūkius.
Įveikiam sunkumus kartu?

Apie projektą. Projekto tikslas – suteikti jauniems žmonėms galimybę prasmingai, saugiai ir turiningai leisti laisvalaikį erdvėje, kuri prisidėtų prie jų saviraiškos ir integracijos į visuomenę plėtojimosi. Jaunimo erdvės sukūrimas yra puiki galimybė kurti pozityvius santykius su jaunuoliais, kalbėtis apie patiriamus sunkumus, ugdyti, padėti tobulėti ir atitraukti juos nuo destruktyvios veiklos. Projekto metu bus organizuojama grupinė veikla, patirtiniai mokymai, esant poreikiui jauni žmonės bus individualiai konsultuojami.

Veikla numatyta 25 jauniems žmonėms (14 – 19 m.). Prioritetas skiriamas jaunuoliams, kurie yra iš socialinės rizikos ar socialiai remtinų šeimų, kurie dėl amžiaus nebegali lankyti SOTO vaikų dienos centro, nėra įtraukti į kitų organizacijų vykdomas veiklas ir nedalyvauja kitoje prasmingoje veikloje. Nieko neveikiantis jaunimas ilgainiui tampa didele problema: mažėja motyvacija mokytis ir dirbti, jauni žmonės patiria socialinius ir psichologinius sunkumus, buriasi į grupeles, kurios pasižymi žalingais įpročiais, destruktyviu elgesiu ar nusikalstama veikla.

Surinkta parama bus skirta jaunimui skirtos erdvės įrengimui ir veiklų organizavimui.