Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Stebuklai vyksta, kai žmonės kalbasi

Atgal

Stebuklai vyksta, kai žmonės kalbasi

Labas,
Aš – Justina, „Jaunimo linijos“ savanorė, šių metų sausio 12-osios naktį išgelbėjau vaikino gyvybę. Kalbėdama...

Jautrus. Stiprus. Jaudinantis. Taip apibūdinčiau tą pokalbį.

Atsimenu, buvau tik ką grįžusi po mėnesio atostogų „Jaunimo linijoje“. Dar prieš budėjimą jaučiau, kad motyvacijos toliau budėti nebeturiu, tad svarsčiau, ką tokiu atveju daryti.

Vienas pokalbis pakeitė viską. Paskambinęs vaikinas kalbėjo, kad jo aplinkiniai nesupranta, jis nenori gyventi ir kad plona tilto atbraila skiria jo tamsiąją ir šviesiąją gyvenimo puses. Žinoti, kad su tavimi kalbantis žmogus stovi ant tilto, yra baugu. Nes suvoki, jog tai gali baigtis tik dviem būdais, vienas iš kurių – savižudybė. Buvau atvira – įvardijau, kad man taip pat baisu, kuo visa tai gali baigtis. Šiam vaikinui reikėjo didelio palaikymo, ir kadangi negalėjau būti šalia fiziškai, palaikiau jį kaip galėdama mintimis ir žodžiais.
„Tu nesi vienišas, aš esu šalia. Esu šalia mintimis ir dabar tiesiu tau ranką. Užsimerk, įsivaizduok, paimk mano ranką ir eikime kartu“, – pasakiau jam. Po šių žodžių jis atsitraukė nuo tilto krašto.
Pamenu, pokalbio metu nuolat teiravausi, ar jis bent kiek pasitraukė tolyn nuo tilto. Tikriausiai skambėjau kaip sugedusi plokštelė, tačiau man rūpėjo vis pasitikrinti, ar einame teisinga linkme.
Kaip dabar atsimenu, pokalbis truko 1 valandą 47 minutes. Valandą keturiasdešimt septynias minutes. Jam pasibaigus, budėjimo kambarėlyje garsiai atsidusau: „Jis eina Laisvės alėja!“ Visų pirma, jaučiau dėkingumą jam, kad kreipėsi ir kad mums kalbantis bendromis jėgomis pavyko atsitraukti nuo tamsiosios pusės. Taip pat dėkojau telefono linijoms, jog veikė nepriekaištingai ir skambutis nenutrūko.

Aiškiai suvokiau, kad pokalbyje ne tik aš padėjau, bet ir man padėjo. Tai suteikė daugiau motyvacijos budėti, daugiau pasitikėjimo savimi ir žinojimą, kad „Jaunimo linijos“ veikla labai reikalinga.

Tikėjau. Tikiu. Ir toliau tikėsiu, kad vienas pokalbis gali išsaugoti gyvybę! Savanorė Justina

Paremkite „Jaunimo liniją“, kad tokių stebuklingų pokalbių įvyktų kuo daugiau! Jūsų parama padės užtrikrinti savanorių parengimą ir emocinės paramos teikimą visą parą.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis