Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Sportiniai užsiėmimai sunkumus patiriantiems vaikams

Atgal

Sportiniai užsiėmimai sunkumus patiriantiems vaikams

„Vilniaus policijos klubą vaikams ir jaunimui“ lanko vaikai ir jaunuoliai iš sunkumus patiriančių ir įgūdžių stokojančių šeimų. Dauguma vaikų ir jaunuolių yra aktyvūs, kai kurie turi elgesio sutrikimų, todėl jiems reikalingas užimtumas. Ilgametė praktika rodo, kad geriausias būdas užimti tokius vaikus ir jaunuolius – sportinė veikla.

Sportinė veikla yra geras iškrovos būdas – sportuojantis jaunimas ugdo ne tik savo kūną, bet ir sielą. Sportuojantys vaikai ir jaunuoliai yra mažiau linkę į priklausomybes ir kitus neigiamus socialinius reiškinius. Policijos klubo patalpose yra didelės erdvės įvairioms sportinėms veikloms, taip pat yra ir treniruoklių salė, tad vaikai ir jaunuoliai gali aktyviai leisti laiką.

Projekto tikslas – ugdyti vaikų ir jaunuolių sveikatingumą ir sportinius įgūdžius, vykdant žalingų įpročių prevencinę veiklą sunkumus patiriančius vaikų ir jaunuolių grupėje. Vaikai ir jaunuoliai leisdami laiką sporto salėje ir kituose užsiėmimuose turi mažiau laiko šlaistymuisi gatvėse ir visuomenei nepriimtinam elgesiui: alkoholio vartojimui, rūkymui viešose vietose.

Tikslinė auditorija – vaikai ir jaunimas iš sunkumus patiriančių šeimų. Šią veiklą galės lankyti tiek mokyklinio amžiaus vaikai, tiek jaunuoliai Vilniuje bei Grigiškėse. Taip pat planuojama į veiklą įtraukti ir vaikus bei jaunuolius, kurie nelanko mūsų klubo, bet nori užsiimti sportine veikla.

Suteikime vaikams sportinio lavinimo užsiėmimus!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis