Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Skatinkime jaunimo verslumą 2014-2015

Atgal

Skatinkime jaunimo verslumą 2014-2015

Norime suteikti jaunimui „ne žuvį, o meškerę“, kad gebėtų savarankiškai susikurti laisvą ateitį sau bei padėtų kurti ją kitiems. Taip pat esame už skaidrų verslą, todėl visos mūsų priemonės ir sektini pavyzdžiai paremti sąžiningumo principu ir netoleruojame nelegalių veiksmų.

Mokomosios mokinių bendrovės (MMB) pagal LJA programą šalies mokyklose kuriamos jau kelis dešimtmečius. Bendrovę įsteigę moksleiviai turi galimybę teorines ekonomikos ir finansinio raštingumo žinias pritaikyti praktiškai bei paragauti verslininko duonos. Mokiniai dirba nuo produkto/serviso idėjos iki jų pardavimo. Taip pat jie dalyvauja įvairiuose regioniniuose ir nacionaliuose konkursuose.

Apie projektą. Šis projektas suteikia galimybę jau mokyklos suole iš tikrųjų suprasti, kas gi yra tas verslas, kaip jis veikia ir kokia jo nauda. Mokiniai atranda, jog verslas nėra tik priemonė „užsikalti“ pinigų, o tai tam tikra pagalba visuomenei. Projektu metu mokiniai atranda savo asmenybės stipriąsias ir silpnąsias sąvybes, išmoksta dirbti komandoje ir priimti atsakomybę.

Surinkta parama bus skirta mokomosios mokinių bendrovės veiklai 2014-2015 m. vykdyti.