Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Šilčiau jaukiau

Atgal

Šilčiau jaukiau

Kiekvienas iš mūsų turėtų prisiimti dalelę moralinės ir socialinės atsakomybės už asmenis, kurie yra atsidūrę socialinėje izoliacijoje dėl savo negalios. Kiekvienas iš mūsų gali padėti žmonėms su intelekto sutrikimais gyventi kokybiškiau ir lengviau, mažinant socialinę atskirtį bei kuriant saugią ir geranorišką aplinką.

Keisdami požiūrį ir akcentuodami ne negalią, o kiekvieno asmens unikalumą, gebėjimus, galime pamatyti, kad žmonės su intelekto sutrikimais gali ir nori praturtinti mūsų aplinką ir būti visaverčiais visuomenės nariais.

Apie projektą. Projekto „Šilčiau jaukiau“ tikslas – pagerinti „Kauno Vilties“ dienos užimtumo centro buities sąlygas, sukuriant pritaikytą ir jaukią aplinką besilankantiems žmonėms su proto negalia. Centre besilankantys asmenys mokomi savarankiškumo, teikiama asmeninio asistento paslauga, per kūrybines dirbtuves ugdomi ne tik jų meniniai gebėjimai, bet ir motorika, gebėjimas susikoncentruoti į darbo procesą ir tikslo siekimą, organizuojamos edukacinės – kultūrinės išvykos (apsilankymai policijoje, gaisrinėje, muziejuose, viešuose renginiuose).

Šiuo metu reguliariai centre lankosi 10 žmonių, kuriems yra svarbu ne tik teikiamos paslaugos ir užimtumas, bet ir patogios, saugios patalpos, kuriose jie ne tik gerai jaustųsi, bet ir galėtų save realizuoti. Būtina keisti tualeto, prausyklos ir koridoriaus grindų dangą, kuri yra stipriai nusidėvėjusi ir nesaugi mūsų centro lankytojams, t.y. sujungimo siūlės sutrūkinėjusios ir atšokusios nuo grindų. Taip pat būtina pakeisti senus, kiaurus langus, dėl kurių žiemą šąlame, o vasarą kaistame.

Parama bus skirta tęsti pradėtus remonto darbus, t.y. - gauta parama būtų skirta senų langų pakeitimui naujais, bei tualeto, prausyklos ir koridoriaus grindų (plytelių) dangos keitimui.