Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

„Sidabrinė linija“: nematomus paverskite matomais

Atgal

„Sidabrinė linija“: nematomus paverskite matomais

Liūdna statistika rodo, kad iš daugiau nei pusės milijono Lietuvoje gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių, kas trečias yra visiškai vienas, be šeimos ar artimųjų. Dažnas iš jų ištisus mėnesius neturi su kuo pabendrauti, todėl jie yra tarsi nematomi.

„Sidabrinė linija“ – tai nemokama draugystės, bendravimo ir emocinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms. Siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.

Nematomus paverskime matomais. Prašome Jūsų pagalbos prailginti „Sidabrinė linija“ darbo laiką iki 22:00 valandos darbo dienomis, suteikiant galimybę senoliams prisiskambinti ir savaitgaliais.

Vienišumas yra kaip agonija, jo poveikis žmogaus sveikatai prilygsta 15 surūkytų cigarečių per dieną. Jūsų dėka dar daugiau vienišų senolių taps matomais nemokamai bendraudami telefonu su „Sidabrinės linijos“ savanoriais ar gaudami reikiamą emocinę pagalbą „čia ir dabar“. Tai padės jiems iš naujo atrasti jėgų, džiaugsmo ir noro gyventi.

Ačiū, kad aukojate ir dovanojate bendravimo džiaugsmą labiausiai jo pasiilgusiems!