Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Sidabrinė linija“ – gera, kai yra ko laukti

Atgal

„Sidabrinė linija“ – gera, kai yra ko laukti

Dovanodami pokalbį dovanokite draugystę.

Pokalbiai telefonu su bendraminčiais – tai galimybė vienišiems, tačiau bendravimo džiaugsmo nepraradusiems senjorams vėl prisiminti malonaus laukimo jausmą. Kai žinai, kad netrukus ir vėl išgirsi jau artimu bičiuliu tapusio pašnekovo balsą ragelyje ir galėsi pasidalinti kasdieniais džiaugsmais, išgirsta naujiena ar vakar perskaitytos knygos ištraukomis.

„Sidabrinėje linijoje“ reguliariais draugystės pokalbiais, emocine ar informacine pagalba jau džiaugiasi daugiau nei 5 500 vyresnio amžiaus pašnekovų iš visos Lietuvos. Nuo veiklos pradžios 2016 metais iš viso įvyko jau daugiau nei 140 300 pokalbių, kurie iš viso truko 3 077 500 minučių, arba daugiau nei 51 000 valandų. Tai geriausias mūsų kuriamo poveikio – vienišumo mažinimo – įrodymas.

Kviečiame jus padovanoti neužmirštamas ir vienatvės akimirkas užpildančias pokalbių minutes su artimu pašnekovu. Jūsų parama – tai dar vienas pokalbis, dar vienas ragelyje išgirstas „Alio“, dar viena šypsena prisiminus, kad aš esu reikalingas, ypač šventiniu laikotarpiu.

Juk Kalėdos. O per Kalėdas ypač gera, kai yra ko laukti!