Šeima yra visuomenės pagrindas, bet Lietuvoje išsiskiria daugiau nei 50 proc. susituokusių porų. Kas antras vaikas auga nepilnoje šeimoje. Skyrybos yra sudėtinga ir skaudi patirtis, su kuria sunkiai susidoroja suaugę, ypač kenčia vaikai. Vaikui iš subyrėjusios šeimos sudėtingiau kurti darnius santykius ir šeimą, tad poreikis ugdyti šeimas ir gydyti skyrybų krizių pasėkmes visuomenėje yra itin aktualus.
Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai” teikia kvalifikuotą pagalbą skyrybų krizę išgyvenantiems sutuoktiniams, skatina darnius iširusios šeimos santykius, pagrįstus savitarpio pagalba ir atsakomybe, siekia mažinti išsiskyrusios šeimos narių atskirtį visuomenėje.
Išėjimo iš skyrybų krizės grupė - tai tęstinis kartą per savaitę vykstančių susitikimų ciklas, trunkantis 15 savaičių. Grupę veda du vadovai - psichologas ir moderatorius, turintis išėjimo iš skyrybų krizės patirtį, taip pat konsultuoja dvasininkas. Kiekvieno susitikimo metu gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis susijusi problema. Didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams - kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Taip pat pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų konsultacijos bei dvasinis palydėjimas. Grupės vadovai garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir lankantieji grupes. Grupėje dalyvauja 10-12 dalyvių (suaugusiųjų vyrų ir moterų, kurių amžius 18-65 m.).
„Bendrakeleiviai“ yra pirmoji organizacija Lietuvoje, pradėjusi teikti specializuotą pagalbą skyrybas išgyvenantiems bei kitiems šios patirties paliestiems asmenims. Organizacija sukūrė unikalų ir vertingą kompleksinės pagalbos modelį.