Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Projektas „17“: padėk Lietuvos vaikams

Atgal

Projektas „17“: padėk Lietuvos vaikams

Skurdas – visoms šalims, tame tarpe ir Lietuvai, yra aktuali tema. 1,56 Eur vieniems yra ledų porcija, o daugiau nei 9 proc. pasaulio gyventojų, tai suma, už kurią reikia pragyventi visą dieną.

Skurdas Lietuvoje kasmet mažėja, tačiau darbas šiuo klausimu toli gražu nėra baigtas. Lietuvoje veikia per 100 nevyriausybinių organizacijų, padedančių kovoti su skurdu. Maistu, pinigais, pastoge, globa, psichologine pagalba ir daugeliu kitų būdų, šios organizacijos rūpinasi, kad reikiama pagalba pasiektų kiekvieną.

Kokį tvarų žingsnį kiekvienas galime žengti jau šiandien?
Pastebėkime. Galbūt pagalbos reikia kaimynui, bičiuliui ar pažįstamam.
Savanoriaukime. Dovanokime savo laiką ir dėmesį.
Dalinkimės. Simbolinę ledų porciją paaukokime „Gelbėkit vaikus“ organizacijai, globojančiai per 1000 vaikų visoje Lietuvoje.

Tavo parama bus skirta „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikų dienos centrams: suteikti juos lankantiems vaikams psichologo konsultacijas, vykdyti edukacines programas, įsigyti reikalingas mokyklines prekes.

„17“ yra pažintinis tvarumo projektas, vyksiantis iki rugsėjo 17 d. Visą šį laikotarpį kviečiame dalyvauti interaktyvioje kelionėje bei taip pažinti 17 tvarumo sričių ir objektų, atspindinčių 17 Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų.

Daugiau informacijos: Projektas „17“.