Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Prisidėk prie prieglaudinuko laimės

Atgal

Prisidėk prie prieglaudinuko laimės

Linksmas pėdučių trepsėjimas šiltuose vidaus voljeruose – mūsų svajonė! Kad užėjus šalčiams nereikėtų matuoti gyvūno kailio storio, ir rinkti, kurie iš globotinių miegos lauke, o kurie liks viduje, „Linksmosios pėdutės“ svajoja perkelti visus globotinius gyventi į vidaus erdves. Tikime, kad kiekvieno šuns vieta yra ne lauke, o viduje, ten kur šilta ir visai nebaisūs jokie vėjai, audros ir speigai. 2020 m. pas mus atvyko 234 nauji gyventojai, o naujus namus suradome net 213-ai keturkojų.

Jūsų dėka jau yra nupirkti du kilnojami nameliai, kuriuose bus įrengiami švarūs, šilti ir jaukūs voljerai mūsų prieglaudos gyventojams. Ankstesniu laikotarpiu lėšų užtekome tik neįrengtų namelių pirkimui, todėl dabar labai reikalinga Jūsų pagalba įrengiant namelių vidų, pastatant voljerus ir pritaikant juos gyventi šunims.

Šie nameliai – taip pat ir ateities garantija. Anksčiau ar vėliau prieglaudoms ateina laikas keisti vietą, išsikelti kitur, o turint nemažai priglaustų gyvūnų – tai yra itin sudėtinga. Mūsų nameliai yra mobilūs, juos lengva perkelti kitur, tad globotiniai visad turėtų stogą virš galvos ir niekam netektų atsidurti gatvėje.

Kviečiame prisidėti prie mūsų „Linksmųjų pėdučių“ smagaus trepsėjimo šiltuose ir patogiuose vidaus voljeruose!