Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Prieglauda benamėms katėms

Atgal

Prieglauda benamėms katėms

Tarp Kauno ir Jurbarko miestų, nedideliame name, kurį organizacijai padovanojo kates mylintys žmonės, kuriamas Benamių kačių gerovės centras. Planuojame, kad centre vienu metu bus galima apgyvendinti iki 50 benamių gyvūnėlių.

Centro įkūrimo tikslas – stengtis, kad mūsų šalyje benamių kačių būtų kuo mažiau. Taip siekiame ne tik padėti be šeimininkų likusiems gyvūnams, bet ir prisidėti prie visuomenės gerovės. Dėl savo unikalios vietos – visai šalia kelio Kaunas–Jurbarkas (kitaip dar vadinamo Panemunės kelio) – Benamių kačių gerovės centras sudarys puikias galimybes vaikų ir visuomenės švietimui, nes tai bus vienas iš turistų grupių lankytinų objektų. Juk keliautojai dažnai užsuka į šiame vaizdingame maršrute esančias Panemunės pilis ir kitus lankomus objektus.

Kol centras dar tik kuriamas, jame kasdien laikinai glaudžiasi 10–15 benamių kačių. Visoms joms ieškoma naujų šeimininkų. Pastatyti lauko voljerai sudarys daugiau erdvės gyvūnams, padės savanoriams geriau rūpintis ir pratinti itin baikščias kates prie žmonių, gyvūnams bus galimybė saugiai pabūti gryname ore, pasimėgauti saulės šiluma. Centro įkūrimas priklauso tik nuo visuomenės dosnumo. Vien tai lemia, ar katės centre turės galimybę gyventi kokybiškai, benamių gyvūnų mūsų šalies gatvėse vis mažės, o visuomenė ir vaikai supras, kad gyvūnas, kaip ir žmogus, gali jausti skausmą, alkį, šaltį ir netinkamai elgtis su juo nevalia.

Surinkta parama bus skirta lauko voljerams įrengti, kad esant šiltam orui laikinai priglaustos katės turėtų galimybę ne tik būti patalpų viduje, bet ir išeiti į lauką.