Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Pokyčių futbolas“

Atgal

„Pokyčių futbolas“

Globos namuose auganti mergaitė pradeda lankyti Vilnius social club futbolo programą. Tuo metu ji patiria daug sunkumų santykiuose su bendraamžiais. Mergaitei sunkiai sekasi mokykloje, iš kurios ją norima pašalinti. Ji jaučiasi vieniša ir nesuprasta, sunkiai įsilieja į bet kokią veiklą, agresyviai reaguoja į menkiausią konfliktą. Vilnius social club futbolo programoje ją išklauso ir priima tokią, kokia ji yra. Čia ji mokosi žaisti komandoje, įvardinti ir valdyti savo emocijas, bendrauti su kitais vaikais, ramiau reaguoti į sudėtingas situacijas.

Du broliai gyvena sunkumus patiriančioje šeimoje viename Vilniaus rajonų. Jie yra linksmi ir protingi berniukai, didžiąją dalį laiko leidžia gatvėje su draugais. Mokykla jų netraukia, o jokia papildoma mokama veikla jiems neprieinama. Nuo 2017 m. rajono vaikų pamėgtame stadione Vilnius social club pradeda organizuoti mobilius futbolo užsiėmimus. Jie vyksta kartą per savaitę, yra nemokami ir atviri visiems norintiems. Berniukai beveik nepraleidžia šių užsiėmimų, o vienas iš jų pradeda papildomai lankyti treniruotes Vilnius social club futbolo programoje.

Vilnius social club sukuria erdvę, kurioje vaikai ne tik žaidžia futbolą, bet ir aptaria, kaip jiems sekėsi, kokias emocijas jie patyrė užsiėmimo metu, kaip sprendė sudėtingas situacijas. Mes nesiekiame užauginti čempionų. Mes siekiame, kad kiekvienas Vilnius social club futbolo užsiėmime dalyvaujantis vaikas turėtų galimybę kalbėti ir būti išgirstas, patirti pagarbų santykį, tobulėti, mokytis įvardinti savo jausmus ir valdyti emocijas. Mūsų tikslas – teigiamas pokytis kiekvieno vaiko gyvenime.