Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pokalbiai, kurie sušildo

Atgal

Pokalbiai, kurie sušildo

Vėlyvuoju rudens ir žiemos laikotarpiu pradedame laukti artėjančių žiemos švenčių – šv. Kalėdų bei Naujųjų metų. Šios šventės asocijuojasi su šeimos bei artimųjų susitikimais, susibūrimais prie bendro stalo, jausmingais pašnekesiais. Ar kiekvienas senyvas žmogus, gyvenantis be šeimos ir neturintis artimųjų sulauks švenčių metu svečio, su kuriuo kartu galėtų išgerti šiltos arbatos puodelį, pasikalbėti apie jaunystę, įgyvendintus sumanymus ar puoselėjamas svajones? Ką mes visi galime padaryti, kad šio ilgesio ir liūdesio dėl vienišumo būtų mažiau?

Jau daugiau nei 5-erius metus Lietuvoje gyvuojanti „Sidabrinė linija“ senjorams siekia užpildyti bendravimo, emocinio palaikymo ir bendrystės jausmo trūkumą. Kviečiame susivienyti ir šventiniu laikotarpiu kartu kurti jiems šilumą dovanodami „Sidabrinės linijos“ draugystės pokalbius. Su Jūsų parama mūsų pašnekovų draugystės pokalbiuose skambės kur kas daugiau džiugesio ir juoko. Tikime, jog kartu sukursime ne vieną šventinį stebuklą – draugystės dovaną su „Sidabrinės linijos“ bendraminčiais, kuria jie galės džiaugtis ne vienerius ateinančius metus ir nuspalvinti savo gyvenimą naujomis šviesiomis spalvomis.

Mes jau parašėme laišką Kalėdų Seneliui – prašome daugiau džiaugsmo ir šviesių gyvenimo spalvų savo pašnekovams. Ar prisidėsi ir Tu?