Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pokalbiai ant bedugnės krašto (2011.11-2012.09)

Atgal

Pokalbiai ant bedugnės krašto (2011.11-2012.09)

Kai imi slysti į bedugnę, padėti gali paprastas pokalbis.

Apie Tave.
Kai buvo iš tiesų sunku, patyrei, kad turi supratingus tėvus, palaikantį draugą, Tavo liūdesį pastebintį mokytoją ar kolegą. Skambinti ir dalintis savo išgyvenimais su nepažįstamaisiais – nebuvo net tokios minties.

Apie kitą Tave.
Kai buvo iš tiesų sunku, tėvai Tave pasmerkė, draugas nusisuko ir prisijungė prie besišaipančiųjų. Mokytojai, kolegos – kam savų rūpesčių maža... Kažkas viduje įtikinėjo, kad kabintis į tokį gyvenimą nėra prasmės, tad paskambinai tiesiog su kuo nors atsisveikinti.

Per parą „Jaunimo linijos“ savanoriai atsiliepia į pustrečio šimto skambučių ir kalbasi su 6–7 jaunuoliais, abejojančiais, ar verta gyventi.

Atsiliepti į vieną skambutį „Jaunimo linijai“ vidutiniškai kainuoja 3 litus. Tau padedant galime pasiekti, kad besirenkančių gyvenimą būtų daugiau.

„Lietuvoje kiekvieną minutę žmonėms reikia pagalbos. Manau, kad „Jaunimo linijos“ veikla yra labai svarbi ir turi būti kiek galima labiau palaikoma.“ Andrius Mamontovas

Apie projektą. Lietuvoje per metus nusižudo apie tūkstantis žmonių – keliskart daugiau, nei žūsta eismo įvykiuose. Visuomenėje vyrauja nuostata, kad neįmanoma išgelbėti nusižudyti ketinančio žmogaus. Ši nuostata yra klaidinga. Paprastas ir nuoširdus pokalbis gali padėti. Projekto tikslas – padėti žmonėms, kurie atsidūrė tokioje situacijoje, kai nebegali tikėtis pagalbos iš aplinkinių žmonių.

Parama bus skiriama užtikrinti, kad „Jaunimo linija“ galėtų nenutraukiamai teikti kokybišką emocinę paramą visiems skambinantiesiems: savanoriams mokyti ir koordinuoti, patalpoms išlaikyti, darbo priemonėms, transportui ir kt.