Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pažink kultūrą – augink save!

Atgal

Pažink kultūrą – augink save!

Kultūra – mūsų visuomenės pamatas. Kiekvienas tautietis, nesvarbu, kur jis begyventų, kiek uždirbtų, kokiai visuomenės socialinei grupei priklausytų, privalo turėti galimybę susipažinti, domėtis ir sekti Lietuvos kultūros ir meno raidą. Kiekvienais metais yra sukuriama meno kūrinių, kurie garsina Lietuvą visame pasaulyje, stebina savo įžvalgomis ir analizuojamomis problemomis. Tačiau kokią galimybę su tokiais kūrybiniais darbais, įkvepiančiomis asmenybėmis susipažinti turi mažame miestelyje gyvenantis paauglys ar didesniame mieste pajamų savišvietai negalintys skirti vyresnio amžiaus žmonės?

Meno naujienų portalas VOX ART jau visus metus visuomenei pristato interviu su lietuvių menininkais ir kūrybinio sektoriaus darbuotojais, kultūros naujienas, specialius pažintinius ciklus. Norime, kad jus pasiektų naudingos žinios apie meno ir kultūros procesus jums suprantama kalba, tobulėjimui įkvepiančios mintys ir kūrybiškumą skatinančios idėjos tiesiai iš menininkų lūpų. Voxart.lt padeda plačiai visuomenei pažinti meno, kultūros ir kūrybos klodus, kurie prisideda prie žmogaus savišvietos, vertybinių nuostatų formavimo ir geresnės visuomenės kūrimo.

Projekto metu bus atnaujintas Voxart.lt portalas ir įkurtas Virtualus meno centras, kuriame būtų eksponuojami ir pristatomi įvairių meno sričių lietuvių menininkų naujausi ir jau pripažinti kūriniai – iš viso 70 parodų ir pristatymų per metus. Virtualias parodas ir pristatymus papildytų 48 interviu (per metus), kurie padės geriau pažinti ir suprasti kūrybinius procesus.

Kadangi buvo surinkta maža paramos suma, lėšų neužteko projektui įgyvendinti, todėl jis buvo sustabdytas. Paaukoti 274,14 eur paskirstyti kitiems aukojimo projektams.