Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pastatykime „SOS vilties apartamentus”

Atgal

Pastatykime „SOS vilties apartamentus”

Į VŠĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenka, o dažnai ir visą savo gyvenimą nugyvena daug sergančių, luošų ir garbingo amžiaus globotinių. Šiems gyvūnams būtinos šiltos ir jų poreikiams pritaikytos patalpos, kurių šiuo metu „SOS gyvūnų“ prieglaudoje labai trūksta. Silpniems gyvūnams šaltos žiemos yra nepakeliamos, jie ima dar labiau sirgti, o išeiti į lauką dažnai prireikia daug jėgų, tad būtina sukurti palankesnes gyvenimo sąlygas. Siekdami, kad šių bėdulių gyvenimas būtų bent kiek malonesnis ir šviesesnis, pildome savo seną svajonę ir pradedame naujos prieglaudos – „SOS vilties apartamentų” statybos darbus.

Kol „SOS apartamentai“ bus pabaigti, laukia ilgas kelias. Preliminariais skaičiavimais „SOS vilties apartamentai“ organizacijai kainuos apie 70 tūkst. eurų. Kasdienes išlaidas rūpinantis 150-ia globotinių sudaro maistas, kraikas, gydymas, sterilizacijos, vakcinacijos, prieglaudos valymo bei dezinfekavimo priemonės, nuolatinės išlaidos elektrai, transportui, pastatų šildymui žiemą. Todėl kiekvienas, kas turi galimybę prisidėti prie „SOS vilties apartamentų“ statybų - tikrai laukiamas. Visa parama: ir maža, ir didelė – mums aukso vertės, nes priartina mus prie pagrindinio tikslo – naujų šiltų, saugių ir jaukių namų likimo nuskriaustiems beglobiams gyvūnams.

„SOS gyvūnų“ prieglaudos plėtros projektas „SOS vilties apartamentai“pradėti statyti 2015 m. rugsėjo mėnesį prieglaudos sklype Vilniuje, Minsko plente. Tai statinys, kuriame suprojektuota 10 mažesnių atskirų patalpų gyvūnų laikymui. Planuojama, kad jame gyvens apie 50 mūsų silpnesnės sveikatos ir ypatingos priežiūros reikalaujančių globotinių. Kiekviena patalpa turės atskirą išėjimą, kuris leis senyvam, ligotam gyvūnui netrukdomam pasivaikščioti lauke. Visos lauko durys bus su langais, kad į patalpas patektų dienos šviesa. Apartamentų centrinėje patalpoje numatytas kieto kuro šildymo katilas bei rekuperacinė vėdinimo sistema. Tam, kad būtų lengva patalpas prižiūrėti, valyti bei dezinfekuoti, grindys būtų klojamos plytelėmis, įrengti nuotekų šalinimo kanalai.