Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pasirūpinkime mažyliais kūdikių namuose

Atgal

Pasirūpinkime mažyliais kūdikių namuose

Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose gyvena per 70 mažylių, net 24 iš jų – su negalia. Į kūdikių namus patenka vaikai, kuriuos likimo valiai ligoninėse palieka ką tik pagimdžiusios jų motinos. Didžioji dalis vaikų, gyvenančių kūdikių namuose, yra iš socialinės rizikos šeimų.

Apie kūdikių namus. Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų veikla prasidėjo 1966 m. Kūdikių namai yra Vilniaus miesto savivaldybės gydymo ir profilaktikos antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros įstaiga, skirta tėvų globos netekusiems kūdikiams ir vaikams iki 4 metų amžiaus bei vaikams su negalia iki 7 metų amžiaus.

Kūdikių namuose rūpinamasi, kad vaikai tinkamai augtų, vystytųsi ir tobulėtų, formuojami jų ankstyvieji bendravimo įgūdžiai, kad vaikai būtų sėkmingai integruojami į bendruomenę, surandant naujas šeimas arba biologines šeimas, vaikų gimines ir kad kuo mažiau iš jų patektų į globos namus.

Apie projektą. Nors kūdikių namai yra finansuojami valstybės, šių lėšų pakanka tik įstaigoje dirbančių asmenų atlyginimams, maistui ir vaistams kūdikių namuose augantiems vaikams. Drabužių, avalynės ir žaislų kūdikių namams padovanoja geros valios žmonės, tačiau sauskelnės – brangios, kad jomis nuolat būtų aprūpinti visi kūdikiai reikalingi dideli kiekiai. Todėl šiuo projektu siekiama paremti Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus sauskelnėmis. Vienam mėnesiui reikalinga daugiau nei 7000 vnt. sauskelnių.

Surinkta parama bus skirta sauskelnių įsigijimui Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams.