Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pasirūpinkime benamėmis katėmis

Atgal

Pasirūpinkime benamėmis katėmis

Kas dieną sulaukiama vis daugiau pagalbos prašymų – padėti kastruoti/sterilizuoti laukines kates, priimti išmestą gyvūną iš pamiškės, priglausti nėščią katę, sugaudyti ir išgydyti kačiukus. VšĮ „Rožinė pėdutė“ pareiga ir tikslas – pagalbos prašymus paversti sėkmės istorijomis. Be kasdieninių darbų globoje, „Rožinės pėdutės" savanoriai vykdo ir kitą itin svarbią veiklą – programą PSP (Pagauk-Sterilizuok-Paleisk).

PSP programa padeda kontroliuoti bešeimininkių kačių populiaciją, išvengiama sergančių, sulaukėjusių kačiukų pertekliaus gatvėse. Su kiekviena sterilizuota laukine kate ir katinu, mažinama apkrova prieglaudoms, katėms suteikiama galimybė gyventi ramiai, be žiaurių rujojimo pasekmių. Nekastruotų/nesterilizuotų kačių randama su kastinėmis, plėštinėmis žaizdomis, kurios įgyjamos peštynių už patelę bei teritoriją metu. Katės/katinai dažnai yra kliudomi automobilių ar sužaloti piktavalių asmenų, kačiukai vos per žingsnį iki apakimo dėl virusinių ligų.

Kiekvienam PSP dalyviui atliekama pilna klinikinė apžiūra. Pagal poreikį pašalinamos dantų apnašos, sutvarkomos žaizdos, amputuojamos galūnės, suteikiami preparatai nuo išorinių ir vidinių parazitų, skiepai, imunitetą stiprinančios priemonės ar vaistai.

„Rožinė pėdutė“ gali prisidėti prie sėkmingos kovos dėl saugesnio, sveikesnio beglobio gyvūno gyvenimo.

Pasirūpinkime benamėmis katėmis!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis