Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pasidalinkime vasaros nuotykiu su visais paaugliais

Atgal

Pasidalinkime vasaros nuotykiu su visais paaugliais

Kai finansiškai sunkiai besiverčiantys tėvai negali užtikrinti turiningo vaikų laisvalaikio, belieka tikėtis paramos, kad galėtų išleisti juos į vasaros stovyklas. Nors nemažai daliai socialiai remtinų šeimų suteikiami lengvatiniai kelialapiai, ne visi gali sumokėti net ir mažesnę kainą. Yra ir tokių šeimų, kurios pagal formalius kriterijus nepatenka į socialiai remtinų šeimų sąrašus, nors vaikų teisių apsaugos specialistai pripažįsta, kad tokios paramos jiems reikėtų. „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ kviečia palaikyti šias šeimas ir dovanoti jų vaikams nuotykius vasaros stovykloje kartu su paaugliais iš kitų socialinių grupių.

Apie projektą. Projekto „Pasidalinkime vasaros nuotykiu su visais paaugliais“ organizatoriai numato, kad kaimo sodyboje vyksiančioje stovykloje vasaros džiaugsmais mėgausis 60 paauglių, tarp jų – šešiolika aukok.lt geradarių paremtų sunkiai besiverčiančių šeimų vaikų, kuriuos atrinks rajonų Vaiko teisių apsaugos skyriai. Kartu su jais stovykloje dalyvaus tiek paaugliai iš globos namų, tiek savivaldybių remiamų šeimų vaikai, tiek ir finansiškai stabilių šeimų vaikai, už kurių poilsį sumoka tėveliai. Įvairios patirties turinčių paauglių bendravimas paskatins skirtingų socialinių grupių integraciją bei savitarpio supratimą.

Kviečiame paremti šią idėją ir suteikti galimybę visiems paaugliams patirti neišdildomų įspūdžių vasaros stovykloje. Paaukotos lėšos bus skiriamos šešiolikos paauglių apgyvendinimui, maitinimui, atvežimui, taip pat 1/4 stovyklos vadovų užmokesčio padengti.

Keletas akimirkų iš 2010 m. stovyklos:
Viešoji įstaiga „Pagalbos paaugliams iniciatyva“Viešoji įstaiga „Pagalbos paaugliams iniciatyva“