Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

PasiDalink 2016

Atgal

PasiDalink 2016

Statistika negailestinga: Lietuvoje skurdą patiria kas penktas gyventojas. Tai reiškia, kad per dieną maistui jie dažnai tegali skirti vos 2 eurus.

Jiems galime padėti! Kiekvieną Jūsų „Maisto bankui“ paaukotą eurą paverčiame 15 valgio porcijų.

Pernai „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems patiekė daugiau nei 16 mln. porcijų maisto. Toks rezultatas – tai dosnių žmonių, padedančių ir suprantančių rėmėjų, atsidavusių savanorių bendro darbo skaičius, už kurio – dėkingi žmonės bei sotesnė jų būtis.

Tačiau pastaruoju metu sparčiau augant kainoms, veiklos sąnaudoms ir gaunamo maisto apimtims, „Maisto bankas“ pajuto lėšų stygių maistą vežiojančių automobilių kurui ir remontui, sandėlių nuomai bei išlaikymui. Turint pakankamai lėšų maisto surinkimui, dar daugiau maisto būtų galima perduoti nepasiturintiems.

„Maisto banko“ tikslas – pasiekti vis daugiau skurstančių žmonių ir užtikrinti jiems stabilų paramos maistu tiekimą.

Šiais metais jau aštuntąjį kartą labdaros organizacija „Maisto bankas“ organizauoja labdaros telemaratoną „PasiDalink“. Jo tikslas - supažindinti visuomenę su „Maisto banko“ veikla, nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti aukoti ir taip palengvinti stokojančiųjų gyvenimą.

TV projekto „PasiDalink“ metu rodomi jautrūs reportažai apie „Maisto banko“ remiamus žmones. Tai vienišos vaikus auginančios mamos, gausios šeimos, gyvenimo vargų prispausti neįgalieji ir ligoniai, suvargę senoliai, darbo ir vilties netekę vyrai – jie dažniausiai pakliūva į skurdo ir nepritekliaus spąstus. Ypatingą labdaros vakarą su nepasiturinčiais solidarizuojasi žymūs šalies žmonės ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurie dinamiško koncerto metu kviečia padėti visiems stokojantiems.

„Maisto bankas“ visus geradarius kviečia padėti pamaitinti nepasiturinčiuosius. PasiDalinkime ir kovokime su skurdu kartu!