Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

PasiDalink

Atgal

PasiDalink

„PasiDalink“ – Tavo auka padės pamaitinti.

Statistika negailestinga: Lietuvoje skurdą patiria kas penktas gyventojas. Tai reiškia, kad per dieną maistui jie dažnai tegali skirti vos 2 eurus.

Jiems galime padėti! Kiekvieną Jūsų „Maisto bankui“ paaukotą eurą paverčiame 15 valgio porcijų.

Pernai „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems patiekė 15 mln. porcijų maisto. Toks rezultatas – tai dosnių žmonių, padedančių ir suprantančių rėmėjų, atsidavusių savanorių bendro darbo skaičius, už kurio – dėkingi žmonės bei sotesnė jų būtis.

Jau septintąjį kartą labdaros organizacija „Maisto bankas“ rengia grandiozinį labdaros telemaratoną „PasiDalink“.

Jo tikslas - supažindinti visuomenę su „Maisto banko“ veikla, nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti aukoti ir taip palengvinti stokojančiųjų gyvenimą.

Pastaruoju metu sparčiau augant kainoms, veiklos sąnaudoms ir gaunamo maisto apimtims, „Maisto bankas“ pajuto lėšų stygių maistą vežiojančių automobilių kurui ir remontui, sandėlių nuomai bei išlaikymui. Turint pakankamai lėšų maisto surinkimui, dar daugiau maisto būtų galima perduoti nepasiturintiems. „Maisto banko“ tikslas – pasiekti vis daugiau skurstančių žmonių ir užtikrinti jiems stabilų paramos maistu tiekimą.

TV projekto „PasiDalink“ metu rodomi jautrūs reportažai apie „Maisto banko“ remiamus žmones. Tai vienišos vaikus auginančios mamos, gausios šeimos, gyvenimo vargų prispausti neįgalieji ir ligoniai, suvargę senoliai, darbo ir vilties netekę vyrai – jie dažniausiai pakliūva į skurdo ir nepritekliaus spąstus. Ypatingą labdaros vakarą su nepasiturinčiais solidarizuojasi žymūs šalies žmonės ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurie dinamiško koncerto metu kviečia padėti visiems stokojantiems.

„Maisto bankas“ visus geradarius kviečia padėti pamaitinti nepasiturinčiuosius. PasiDalinkime ir kovokime su skurdu kartu!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis