Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

PasiDalink

Atgal

PasiDalink

Vidutinis darbo užmokestis, pensijos auga, tačiau daugelis ir toliau priversti skaičiuoti, kaip išgyventi iki algų ar pašalpų mokėjimo dienos. Tai reiškia, kad dauguma lietuvių negali sau leisti maitintis pilnavertiškai, stokoja mėsos, žuvies ir kito baltymais turtingo maisto. Prastas racionas, mažos porcijos – nepasiturinčių žmonių kasdienybė. Tačiau visi kartu mes galime jiems padėti. Kiekvienas „Maisto banko“ rėmėjo euras pavirsta 24 porcijomis maisto nepasiturintiems. Vien 2016 metais labdaros ir paramos fondas surinko bei išdalijo 7710 tonų maisto, kurio vertė sudarė 11,5 mln. eurų.

Šiais metais organizuojamas jau šeštasis labdaros telemaratonas „PasiDalink“. Jo tikslas - supažindinti visuomenę su „Maisto banko“ veikla, nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti aukoti ir taip palengvinti stokojančiųjų gyvenimą. Pastaruoju metu sparčiau augant kainoms, veiklos sąnaudoms ir gaunamo maisto apimtims, „Maisto bankas“ pajuto lėšų stygių maistą vežiojančių automobilių kurui ir remontui, sandėlių nuomai bei išlaikymui. Turint pakankamai lėšų maisto surinkimui, dar daugiau maisto būtų galima perduoti nepasiturintiems. „Maisto banko“ tikslas – pasiekti vis daugiau skurstančių žmonių ir užtikrinti jiems stabilų paramos maistu tiekimą.

TV projekto „PasiDalink“ metu rodomi jautrūs reportažai apie „Maisto banko“ remiamus žmones. Tai vienišos vaikus auginančios mamos, gausios šeimos, gyvenimo vargų prispausti neįgalieji ir ligoniai, suvargę senoliai, darbo ir vilties netekę vyrai – jie dažniausiai pakliūna į skurdo ir nepritekliaus spąstus. Ypatingą labdaros vakarą su nepasiturinčiais solidarizuojasi žymūs šalies žmonės ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurie dinamiško koncerto metu kviečia padėti visiems stokojantiems.

„Maisto bankas“ visus geradarius kviečia padėti pamaitinti nepasiturinčiuosius. PasiDalinkime ir kovokime su skurdu kartu!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis