Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Verslui

PasiDalink

Atgal

PasiDalink

Lietuvoje skursta - ir skurdžiai maitinasi - vienas iš trijų pensininkų, kas ketvirta šeima, kurioje vaikus augina viena mama. Sunku verstis daugiavaikėms šeimoms, arba tiems, kas turi neįgalų šeimos narį. Nepriteklius didžiausias atokesniuose rajonuose, mažuose miesteliuose ir kaimuose.

Tačiau visi kartu šiems žmonėms galime padėti! „Maisto banko“ dėka, vienas Jūsų paaukotas euras virsta 15 valgio porcijų!

Pernai „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems patiekė daugiau nei 16 mln. porcijų maisto. Toks rezultatas – tai dosnių žmonių, padedančių ir suprantančių rėmėjų, atsidavusių savanorių bendro darbo skaičius, už kurio – dėkingi žmonės bei sotesnė jų būtis.

Tačiau pastaruoju metu sparčiau augant kainoms, veiklos sąnaudoms ir gaunamo maisto apimtims, „Maisto bankas“ pajuto lėšų stygių maistą vežiojančių automobilių kurui ir remontui, sandėlių nuomai bei išlaikymui. Turint pakankamai lėšų maisto surinkimui, „Maisto banko“ parama pasiektų dar daugiau nepasiturinčiųjų.

Šiais metais jau aštuntąjį kartą organizuojamas labdaros telemaratonas „PasiDalink“. Jo tikslas - supažindinti visuomenę su „Maisto banko“ veikla, nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti aukoti ir taip palengvinti stokojančiųjų gyvenimą.

„PasiDalink“ metu rodomi jautrūs reportažai apie „Maisto banko“ remiamus žmones. Tai vienišos vaikus auginančios mamos, gausios šeimos, gyvenimo vargų prispausti neįgalieji ir ligoniai, suvargę senoliai, darbo ir vilties netekę vyrai – jie dažniausiai pakliūva į skurdo ir nepritekliaus spąstus. Ypatingą labdaros vakarą su nepasiturinčiais solidarizuojasi žymūs šalies žmonės ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurie dinamiško koncerto metu kviečia padėti visiems stokojantiems.

„Maisto bankas“ geradarius kviečia padėti pamaitinti nepasiturinčiuosius. PasiDalinkime ir kovokime su skurdu kartu!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis