Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Paremk ankstukų kovą už gyvybę

Atgal

Paremk ankstukų kovą už gyvybę

Kasmet Lietuvoje gimsta apie 1500 neišnešiotų naujagimių. Vos gimusiems ankstukams reikia daugiausiai palaikymo, prie kurio gali prisidėti pažangios technologijos. Viena iš tokių PHILIPS IntelliVue MX100 monitorius (4720 EUR), užtikrinantis taip laikui brangią ir išsamią ankstukų sveikatos stebėseną. Kviečiame jus aukoti PHILIPS IntelliVue MX100 monitoriui, kuris bus suteiktas Vilniaus Santaros klinikose esančiame neišnešiotų naujagimių skyriui.

Šios iniciatyvos herojus Nikolaj Anikejev, atėjęs į šį pasaulį kaip vos 2.15kg sveriantis ankstukas. Jau būdamas suaugęs vyras Nikolaj susilaukė sūnaus Nikitos, gimusio itin kritinės būklės mažylio svoris nesiekė nei 1.5kg, širdelė vos plakė, o gležną kūnelį kankino infekcijos. Medikų ir medicinos technologijų dėka šiandien Nikita yra sveikas ir stiprus 7 m. berniukas.

Siekdamas atkreipti dėmesį į ankstukų paramos iniciatyvą, Nikolaj nusprendė vienas įveikti “plaukikų everestu” vadinamą Lamanšo sąsiaurį. Plaukimą per 34 km ledinio vandens ir klastingų srovių ruožą Nikolaj pradės š.m. rugsėjo mėn.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis