Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pamaitinkime nepasiturinčius panevėžiečius (2010.04-2011.06)

Atgal

Pamaitinkime nepasiturinčius panevėžiečius (2010.04-2011.06)

Ekonominei krizei nesitraukiant, augant nedarbui sparčiai auga asmenų, kuriems reikalinga parama maistu, skaičius. Šiuo metu labiausiai skursta vieni vaikus auginantys asmenys, daugiavaikės šeimos, kurių tėvai yra netekę darbo, taip pat vieniši pagyvenę asmenys. Ekonominė krizė skaudžiausiai veikia mažas pajamas gaunančius asmenis, todėl būtina ieškoti būdų, kaip sunkmečiu padėti jiems tenkinti būtiniausius poreikius.

Apie projektą: „Maisto bankas” ketina išplėsti maisto produktų surinkimą Panevėžio mieste. Bus surenkami maisto produktai, kurių nespėjama parduoti, bet jie dar tinkami vartoti. Surinktas maistas bus naudojamas labdaros valgykloje, vaikų dienos centre, nakvynės namuose, taip pat remiant darbo netekusius asmenis, jų šeimas, gausias šeimas. Tam, kad visa parama maistu pasiektų „Maisto banką”, būtina, kad suburta komanda kasdien savo automobiliu surinktų maisto produktus iš maisto prekybininkų ir gamintojų, juos surūšiuotų, supakuotų ir paskirstytų didžiausią skurdo riziką patiriantiems panevėžiečiams.

Parama buvo skirta įsigyti maistovežį, kuriuo kasdien savanorių komanda jau gali surinkinėti paramą, pristatyti ją į sandėlį, vėliau – paramos gavėjams.