Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pamaitink alkaną gardžiu maistu!

Atgal

Pamaitink alkaną gardžiu maistu!

Yra žmonių, kurie motiniškai rūpinasi, kad visi būtų sotūs. Mūsų kolektyvas gamina ir dalina karštus pietus tiems, kurie patekę į bėdą, negali paruošti sau maisto, kurie yra vieniši ir nelaimingi praradę artimuosius. Juk būna dienų, kai daugiavaikė šeima stokoja maisto, vieniša mama netenka darbo, ar garbaus amžiaus žmonės neišgali savimi pasirūpinti.

Mūsų tikslas maitinti žmones skaniu ir sveiku įvairaus asortimento vegetarišku maistu. Gaminame su meile ir intencija, kad žmonės ją pajaustų ir jų gyvenimai pradėtu keistis. Patiekalus ruošiame iš gautų labdaringų maisto produktų, kuriuos gauname iš „Maisto banko“, kitų aukotojų, todėl labai svarbu, kad maisto laikymas ir gaminimas būtų saugus. Naudojame greitai gendančius produktus, todėl būtinai reikalinga šaldymo įranga, termosai maisto temperatūrai palaikyti.

Šio projekto metu bus sprendžiamas mūsų teikiamų nemokamo maitinimo paslaugų maisto kokybės gerinimas. Dabartiniu metu labdaringa valgykla naudoja tik elementarią virtuvės įrangą, kuri yra labai pasenusi, beveik visi maisto ruošimo darbai atliekami rankomis, o virtuvėje dirba darbuotojai ir savanoriai, kurie turi negalią, arba yra garbaus amžiaus. Daugelis mūsų savanorių kažkada patys buvo valgyklos lankytojai. Dabar jie – viena stipriausių ir svarbiausių kolektyvo grandžių.

Daržovių smulkinimo agregatas, tešlos maišymo aparatas, ir kita maisto gaminimo įranga bei atnaujintas virtuvės inventorius labai palengvintų žmonių̨ darbą, ir būtų galima gaminti ir išdalinti didesnį kiekį pietų porcijų. Šiuo projektu taip pat būtų sprendžiama maisto tiekimo problema – neįgaliesiems ir silpnos sveikatos žmonėms, kurie paprasčiausiai negali ateiti pasiimti maisto, tad pristatytume jiems maistą̨ į namus. Projekto lėšomis įsigytas automobilis padėtų ne tik pristatyti maistą tiems, kurie atvykti pavalgyti negali, bet pagelbėtų ir surinkti paaukotus maisto produktus.

,,Vienas lauke – ne karys". Sotus ir karštas maistas sušildo kūną, geras ir palaikantis žodis – sielą. Leiskite sau ir kitiems pasijusti geriau – kviečiame Jus prisijungti prie šio socialinės gerovės kėlimo projekto, būti jo dalimi. Kiekviena jūsų piniginė auka virtuvės įrangai įgyti yra labai svarbi. „Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus.“ (Kun. Rytis Gurkšnys)