Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pakeiskite jaunuolių su negalia gyvenimą! 2015

Atgal

Pakeiskite jaunuolių su negalia gyvenimą! 2015

Nuo vaikystės neįgalūs jaunuoliai arba tapę tokiais po sunkių traumų, avarijų yra patyrę daug sunkių likimo smūgių. Paprastai šie jaunuoliai kartu su neįgalumu turi ir kitų ligų, psichologinių problemų, daug baimių ir kompleksų, kas juos dar labiau suvaržo ir apriboja. Jiems galima suteikti galimybę siekti pokyčių gyvenime, įveikti vidinius kompleksus ir baimes, išreikšti savo gabumus!

Apie projektą. Ši stovykla – tai unikali patirtis tiems, kurie priversti didelę dalį savo gyvenimo praleisti ligoninėse, reabilitacijos įstaigose, yra prikaustyti prie vežimėlių, savo laiką leidžia tarp keturių savo namų sienų. Išvažiuoti į stovyklą užsienyje jiems yra didelis įvykis, kurio labai laukia, tačiau tokia kelionė yra brangus ir todėl nepasiekiamas malonumas.

32-oji Maltos ordino stovykla neįgaliam jaunimui šiais metais vyks liepos 18–25 dienomis išskirtinai įdomioje vietoje – Prancūzijos Karinio jūrų laivyno Akademijos bazėje Bretanėje, Crozon pusiasalyje. Stovykloje dalyvaus 200 jaunų žmonių su negalia iš 24 šalių ir jų padėjėjai – iš viso 500 žmonių. Lietuvai šiemet yra skirtos 6 vietos neįgaliems asmenims ir 6 padėjėjams. Pagal nustatytą tvarką kiekvieną neįgalųjį kelionėje privalo lydėti žmogus, kuris padeda judėti, slaugo, vertėjauja, padeda susipažinti su kitais dalyviais, palaiko dalyvaujant rungtynėse. Visi padėjėjai yra maltiečių savanoriai, kurie aukoja šiam renginiui savo atostogas ir savo lėšas. Jiems dalyvavimas stovykloje – nelengvas darbas, visiškas pasišventimas neįgaliojo priežiūrai.

Surinkta parama bus skirta 6 neįgalių asmenų stovyklos užsienyje išlaidoms padengti.