Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pagalba vienišiems seneliams namuose

Atgal

Pagalba vienišiems seneliams namuose

Žinoma – geriausia gyventi savo namuose. Bet kažkada ateina toks metas, kai reikia pagalbos, kai vien namų sienos jau nebepadeda. Reikia kito žmogaus – dėl ligų, dėl amžiaus, silpnumo Ir užtenka tik trupučio – kelių valandų per savaitę pagalbos buityje, palaikymo žodžio, kartu išgerto arbatos puodelio, kad žmogui nereikėtų palikti savo namų ir persikelti į valdiškus. Maltiečiai telkia lėšas, kad sustiprintų šią pagalbą vienišiems žmonėms, kad jie kuo ilgiau galėtų džiaugtis savo namų šiluma.

Kam bus skirta parama?
Už surinktas lėšas reguliariai padėsime 200 senjorų jų namuose 20 vietovių. Sustiprinus šia šią pagalbą, ji vyks nenutrūkstamai.

Kodėl svarbu aukoti būtent dabar?
Maltiečių savanoriai, bendraudami su senjorais, jaučia didelį šios pagalbos poreikį. Daug didesnį, nei šiuo metu galime patenkinti. Pagalbos reikia ir mieste, ir atokiuose vienkiemiuose – kartais žmogus būna toks vienišas, kad maltiečių savanoris tampa vieninteliu žmogumi, kuris reguliariai lanko, nupjauna žolę, atneša malkų, įsuka perdegusią lempelę ir nuperka maisto.

Vienišiems vargstantiems seneliams reikia mūsų pagalbos. Juk nėra niekieno senelių – kiekvienas vargstantis senelis yra ir mūsų senelis.

Visos surinktos lėšos bus skirtos:
• Pirminiam savanorių mokymo komandos paruošimui, kuri vėliau tęs mokymus vis naujiems savanoriams;
• Būtinoms išlaidoms: mokymų proceso organizavimui, viešajam transportui, ryšiui;
• Savanorių aprangai ir kitoms darbui reikalingoms priemonėms.

Padėkime vienišiems seneliams!