Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Pagalba beglobiams gyvūnams (2009.12)

Atgal

Pagalba beglobiams gyvūnams (2009.12)

Su jūsų pagalba išgelbėtas 101 beglobis gyvūnas. Parama skirta šių gyvūnėlių gelbėjimui, gydymui, sterilizacijai bei prieglobsčiui, kol jie surado savęs vertus tikrus namus ir juose iš naujo atrado šilumą ir žmogaus meilę. Jūs padėjote mums padėti jiems!

Apie organizaciją: VšĮ SOS gyvūnai teikia savanorišką pagalbą beglobiams gyvūnams: prieglobstį, veterinarinį gydymą bei naujų namų paieškas.

Nuo 2008 01 01 iki 2009 01 01 organizacijos bei savanorių dėka namus surado 442 beglobės katės, 203 valkataujantys šunys, 2 triušiai ir 2 kanarėlės (dauguma jų prieš dovanojant buvo sterilizuoti). Na o per 2009 metus organizacija išgelbėjo ir namus surado jau 1033 beglobiams: 661 katei ir 372 šunims, sterilizavo apie 300 kačių/kalių.

Kadangi prieglaudėlėje vietos mažoka, šiuo metu statoma nauja, didesnė ir patogesnė prieglauda, kuri leis suteikti pastogę dar didesniam skaičiui beglobių. 2009 metais organizacija atliko 5 švietėjiškas programas mokyklose, vasaros metu stovyklas surengė bei elgtis su beglobiais išmokė 25 mokinius.

Kartu su PC „Panorama” įvykdytas projektas „Kačiukų pievelė”, kurio metu namus surado 347 beglobiаi gatvės kačiukаi/katės, taip pat buvo įvykdyta švietėjiška programa. Šiuo metu vykdoma „Kačiukų pievelė” prekybos centre OZAS, per pirmąją savaitę jau buvo padovanota daugiau nei 10 kačių.

Apie projektą: Šio projekto tikslai:
1. Suteikti reikiamą/gelbėjimo pagalbą 80-100 naujų beglobių gyvūnų.
2. Išsamiai kiekvieną jų apžiūrėti veterinaro – suteikti visas reikiamas procedūras/operacijas.
3. Kalytes/katytes sterilizuoti, stengiantis sumažinti nepageidaujamų šuniukų/kačiukų vadų skaičių populiacijoje.
4. Paskiepyti, suleidžiant kompleksinius skiepus nuo maro, parvovirusinio gastroenterito, hepatito, leptospirozės, paragripo ir t.t.
5. Suteikti pilnavertę globą prieglaudoje: maitinti, prižiūrėti, gydyti, socializuoti.
6. Suteikti būtinas priežiūros priemones, aprūpinant guoliais, kraiku, pavadžiais, antkakliais, vitaminais.
7. Ieškoti naujų šeimininkų, rašyti gyvūnų dienoraščius bei rasti jiems naujus namus.

Šuo/katė prieglaudoje yra prižiūrimas, maitinamas, vedžiojamas bei mylimas savanorių. Gyvūnui nėra apibrėžiamas laiko terminas – prieglaudoje gyvena, kol susiranda naujus šeimininkus, tad dažnai gyvūnai užsibūna ir iki pusės metų – metų.

Šunys/katės, kurie nepritapo, neprisitaikė prie žmogaus, naujos aplinkos, bei matant, kad jam maža galimybė surasti naujus namus – apgyvendinami „SOS Gyvūnai“ sodybėlėje Kaišaidorių raj., kur jie gali džiaugtis laisve, kiekvieną dieną yra maitinami ir nugyvena likusį savo gyvenimą.

Kiekviena gelbėjimo istorija yra smulkiai aprašoma organizacijos interneto svetainėje sos-gyvunai.lt, kiekvieną dieną atnaujinamuose gelbėjimo dienoraščiuose. Išgelbėti gyvūnai fotografuojami, jų nuotraukos ir aprašymai skelbiami svetainės skelbimų skiltyje, spausdintuose leidiniuose. Visi norintys įsigyti išgelbėtą gyvūną gauna reikiamą informaciją, gali gyvūną lankyti prieglaudoje ir, susitarę su „SOS gyvūnų“ atstovais, pasiimti jį į namus.

„Swedbank“ padvigubino 3 711 jūsų paaukotų litų ir projektas sėkmingai surinko visą reikiamą sumą!

Šio projekto ataskaitą rasite žemiau, o SOS gyvūnai visų 2009 m. veiklos ataskaitą rasite čia: sos-gyvunai.lt.