Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pagalba beglobiams gyvūnams

Atgal

Pagalba beglobiams gyvūnams

Padėkite beglobiams šuniukams ir katytėms rasti namus! Jūsų dėka jie bus gydomi, maitinami, prižiūrimi, išmoks pasitikėti žmonėmis ir galės įgyvendinti savo didžiausią svajonę – rasti mylinčius šeimininkus.

Apie organizaciją. VšĮ „SOS gyvūnai“ (buvęs Pifas.lt) yra savanoriška, nepelno siekianti gyvūnų globos organizacija, veiklą pradėjusi 2005 m. Per šešerius veiklos metus savanorių namų bei prieglaudos pastoge buvo dalijamasi su daugiau nei 3700 šunų bei 7000 kačių. Už geros valios žmonių paaukotus pinigus dauguma sergančių, sužalotų niekam nereikalingų bevardžių gyvūnų tapo sveikais bei mylimais naujosios šeimos nariais. Šiuo metu prieglaudoje nuolat gyvena daugiau nei 50 šunų ir 70 kačių. Gyvūnui pasveikus, ieškome jam namų, o juos suradus pagalba suteikiama naujam beglobiui. 2011 m. buvo išgelbėti, išgydyti ir sėkmingai į naujus namus iškeliavo 825 šunys bei 1314 kačių. Aukotojų dėka 2012 metais tikimės padėti ne mažesniam skaičiui beglobių gyvūnų.

aukok.lt aukotojų dėka pasveiko ir naujus namus rado Vega, Šnauceriukė, Pūkis, Kugelis, Persija ir daugelis kitų buvusių beglobių. VšĮ „SOS gyvūnai“ portalo aukok.lt geradariams nuolat teikia tarpines ataskaitas, kurias visada rasite šio puslapio apačioje.Jūsų paaukotos lėšos bus skirtos:
    - sužeistų ir sergančių gyvūnų gydymo procedūroms ir operacijoms;
    - kompleksiniams skiepams, vaistams, vitaminams;
    - katyčių ir kalyčių sterilizavimui;
    - maitinimui;
    - pirmos būtinybės daiktams (pvz., guoliams, kraikams, pavadžiams, antkakliams).