Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padovanokite tėvų netekusiems vaikams svajonių vasarą stovykloje!

Atgal

Padovanokite tėvų netekusiems vaikams svajonių vasarą stovykloje!

„Kai stovykloje buvau pirmą kartą, po to net du metus pasakojau, kad tai - pats geriausias mano laikas, nes buvo smagu, daug veiklų, mokykloje turėjau ką papasakoti apie savo vasarą kitiems vaikams“, – pasakojo „SOS vaikų kaimo“ globotinė Austėja.

„SOS vaikų kaime“ šiuo metu gyvena 82 vaikai, kurie birželį baigs mokslus ir jau laukia vasaros atostogų. Drauge su jais svajojame, kad jos būtų ne tik linksmos, bet ir prasmingos – praleistos mokantis, tyrinėjant, bendraujant. Tam labai reikalinga Jūsų parama: prašome, suteikite galimybę mažiesiems „SOS vaikų kaimo“ gyventojams bent savaitę praleisti vasaros stovykloje!

Stovykloje likimo nuskriausti vaikai ne tik linksminasi, bet ir mokosi bendrauti, integruotis į visuomenę, plečia akiratį ir bręsta kaip asmenybės.

„Auginant 6 vaikus vasara yra labai įtemptas metas, nes visi vaikai turi daug laisvo laiko, visi nori ką nors veikti, kur nors važiuoti, o tam reikalingi finansai“, – sako SOS mama Ilona.

Nevalstybiniai vaikų globos namai „SOS vaikų kaimai“ Lietuvoje globoja ir rūpinasi 550 vaikų, kurie yra netekę tėvų arba auga socialinės rizikos ir socialinius sunkumus patiriančiose šeimose. Prieš patekdami į „SOS vaikų kaimą“, dauguma vaikų yra patyrę skurdą, badą, prievartą, nepriežiūrą ir tėvų netektis. Tai - gilios žaizdos, kurioms gydyti reikalingas ne tik SOS mamos rūpestis, saugumas ir pastovumas, kurį teikia „SOS vaikų kaimai“. Tam, kad vaikai užaugtų pilnaverčiais visuomenės nariais, galėtų savarankiškai planuoti ateitį, ilgainiui išbristų iš uždaro skurdo ir nevilties rato, reikalinga ir Jūsų parama.

Suteikite 82-iems „SOS vaikų kaimų“ globotiniams nepamirštamą vasarą!