Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padovanokime šeimoms Kalėdas!

Atgal

Padovanokime šeimoms Kalėdas!

Dėkoju Dievui už „žinutę” – lankstinuką, apie „Motinos Teresės šeimų namus, kuris, visai netikėtai, pateko į mano rankas, šventėje. Atvykau su nerimu ir baime, tačiau apsigyvenusi, jau po keleto dienų, apėmė mane dėkingumas ir verkiau, verkiau, verkiau… Tai namai/bendruomenė, kuriuose gerą gyventi, mokytis, augti. Čia šilta, esi soti, gražu viduje bei išorėje. Dar ilgai prisiminsiu rudenio vaizdą pro didžiulius kambario langus ir keliuką, kuriuo matau ateinančius ir išeinančius šių namų darbuotojus, gyventojus. O verkiau iš džiaugsmo, nes tik čia gyvendama supratau, kokia aš vis dėlto esu laiminga, sveika ir turtinga, dingo kaltės jausmas, kad, galbūt, kartais aš buvau „bloga” mama savo vaikams. Atsirado dar didesnis dėkingumas savo tėvams už gyvybę, už galimybę patirti visą tai. Tokių istorijų Motinos Teresės šeimų namuose yra ne viena. Organizacija visokeriopai stengiasi padėti nuo pat pradžių – parodyti gyvenimo džiaugsmą, išmokyti pasitikėti, padėti vaikams suprasti, kad aplinka šeimoje gali būti saugi.

Motinos Teresės šeimų namuose teikiama kompleksinė pagalba šeimoms, neįgaliesiems, vaikams ir jaunuoliams, patiriantiems sunkumus, įvairias gyvenimo krizes. Siekiama užtikrinti tokią aplinką, kuri leistų moterims, patiriančioms krizinę motinystę, deramai ir oriai gyventi, o kartu ir užtikrintų tinkamą kūdikių bei vaikų raidą.

Šiuo projektu siekiama, kad Kalėdų šventinė nuotaika ateitų į kiekvienus Motinos Teresės šeimų bendruomenės namus. Bus suteikiama pagalba šeimų būtiniausiomis reikmėmis, padedama įsikurti, nupirkta būtiniausių namų apyvokos prekių bei buitinės technikos. Norima, kad šeimos ir vaikiai jaustųsi oriai ir turėtų tinkamas gyvenimo sąlygas. Gražindami buitį, kurioje auga vaikai, padėsime šeimoms išgyventi krizę ir ugdyti gebėjimus pasirūpinti savimi, taip suteikiant viltį, kad kuriant savarankišką gyvenimą, šeimos nebus paliktos likimo valiai.

Motinos Teresės šeimų namai įsitikinę, kad:
• vaikai turi augti šeimose, todėl mamos ir vaiko ryšį būtina stiprinti;
• tik mažinant vaikų namuose augančių vaikų skaičių mūsų visuomenė bus laimingesnė ir sveikesnė.

Šeimų namuose kasmet organizuojama kalėdinė šventė, taip pat ir šiais metais gruodžio 21 d. organizuojama šeimų vakaronė „Šv. Kalėdų belaukiant“, šventės organizuojamos šeimos stiprinant tarpusavio santykį su tikslu, kad pajaustų šventės dvasią, kad suprastų švenčių prasmę.

Sukurkime šventinę nuotaiką šeimoms, kurioms labiausiai to reikia!