Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanokime pojūčius žmonėms su negalia

Atgal

Padovanokime pojūčius žmonėms su negalia

Žmonės su intelekto negalia turi specifinę emocinę būklę, įtampą, stresą ir iš to kylančią agresiją, kuri neleidžia jiems ir jų artimiesiems gyventi pilnaverčio gyvenimo. Tiek jie patys, tiek juos prižiūrinčios šeimos yra visiškai priklausomos nuo šių būsenų: dažnai griūna planai, galimybės dalyvauti viešame gyvenime ar dirbti nuolatinį darbą.

Vienas pagrindinių būdų tai spręsti – giluminiškai stimuliuoti visus kūno pojūčius sensorinės integracijos metodais bei taikyti atsipalaidavimo (relaksacijos) technikas. Norint išlaikyti emocijų ir elgesio balansą, nuolat palaikyti saugumo jausmą, šias paslaugas žmogus su intelekto negalia turi gauti reguliariai.

Mes, Socialinės terapijos namai AKVILA, pirmieji Kauno rajone siekiame įrengti sensorinį Pojūčių Terapijos kambarį, kuriame kvalifikuotas terapeutas, naudojant specialią įrangą bei metodus, suteiktų taip reikalingą nuolatinę pagalbą.

Šio projekto tikslas – įkurti erdvę, kurioje visus metus, po 100 val. per mėnesį, teiksime sensorinės terapijos paslaugas 25 žmonėms su intelekto negalia.

Jūsų 12,5 eurų parama suteiks 1 val. terapijos, o paaukoję 50 eurų padovanosite mėnesinį 4 val. terapijų paketą 1 žmogui su intelekto negalia.

Dovanokime pojūčius pasijausti saugiai savyje ir pasaulyje!

Daugiau apie mūsų veiklą Akvila.lt bei Facebook paskyroje.