Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanokime muzikos instrumentus tėvų netekusiems vaikams (2011.11-2012.11)

Atgal

Padovanokime muzikos instrumentus tėvų netekusiems vaikams (2011.11-2012.11)

Vaikai – mūsų visų ateitis, todėl juos reikia skatinti, suteikti jiems galimybę tobulėti, atrasti naujus gyvenimo iššūkius ir jų nebijoti. Tai ypač svarbu vaikams, netekusiems tėvų, kuriuos augina seneliai ar kiti artimieji. Meno terapija gali palengvinti šių vaikų netekties naštą ir suteikti viltį, pasitikėjimą savimi bei ugdyti savarankiškumą. Deja, finansinės galimybės dažnai užkerta bet kokį norą ką nors keisti ir padėti augančiai asmenybei. Augdamas vienišas, vaikas sunkiau atranda savo geriausius gebėjimus, dažnai užsisklendžia savyje, o mes, galbūt, prarandame dar vieną lyderį, tvirtą asmenybę...

Apie projektą. Projekto metu tėvų netekusiems vaikams du kartus per savaitę bus organizuojami 1,5 val. trukmės meno terapijos užsiėmimai. Vaikai, dalyvaudami projekte, turės galimybę lavinti savo meninius gebėjimus ir tobulėti mėgstamoje meno srityje. 4–7 metų amžiaus vaikučiai galės išbandyti save dailės, muzikos, vaidybos bei šokio srityse.

Meno terapija – tai slaptas kelias į sielos gelmes. Ji leidžia padėti kitiems ir sau, kreipiasi į mūsų emocijas, išlaisvina jausmus. Šis procesas padeda vaikui pasirodyti tokiam, koks jis yra iš tikrųjų, atsiverti naujovėms, patirti saviraiškos ir bendravimo su kitais malonumą. Meno terapija padės atsipalaiduoti, užsimiršti, spręsti bendravimo, valgymo, mąstymo sutrikimus.

Parama bus skiriama muzikos instrumentams (pianinui, metalofonams, skudučiams, būgneliams, gitaroms, garso įrangai, mikrofonui, magnetofonui) ir dailės priemonėms pirkti.