Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanokime meno terapijas

Atgal

Padovanokime meno terapijas

Įsivaizduokime, kad tėvai, sulaukę mažylio šeimoje, svajoja, koks užaugs jų vaikas ateityje, mokysis, kurs šeimą. Deja, sužinojus, kad mažylis turi psichikos ir intelekto sutrikimus, tėvai supranta, kad jų vaikas niekada neužaugs.

Asmenys, turintys intelekto sutrikimų, yra viena labiausiai izoliuotų žmonių grupė, nes jų neįgalumo pagrindą sudaro suvokimo, mąstymo sutrikimai. Psichinę ir protinę negalią turintiems žmonėms ypatingai svarbus stabilumas. Kiekvienas nukrypimas nuo rutinos gali padaryti neigiamą įtaką jų psichologinei būsenai. Dienos centras „Mažoji guboja“ yra saugus ir stabilus prieglobstis tokiems žmonėms. Centre vykdomos meninės terapijos (teatro, judesio, kaniterapija ir kt.), padedama žmonėms, turintiems negalią, ugdyti tokius svarbius įgūdžius kaip savarankiškumas, kūrybiškumas, gebėjimas koncentruoti dėmesį ir t.t. Dėl šių priežasčių ypatingai svarbu užtikrinti meninių terapijų tęstinumą dienos centro lankytojams. Kūrybinė bei edukacinė veikla padeda negalią turintiems atskleisti save, įgyti naudingos patirties, ugdyti kūrybiškumą, o ypač savarankiškumą, mokytis klausytis, girdėti, pajausti, koncentruoti dėmesį.

Jūsų suteiktos paramos dėka, protinę ir psichinę negalią turintiems asmenims bus suteikti meno terapijos užsiėmimai, kurie turi didžiulį teigiamą poveikį tokių asmenų psichinės sveikatos stiprinimui. Būkime stiprūs drauge!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis