Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padovanokime gyvūnui Kalėdas be skausmo

Atgal

Padovanokime gyvūnui Kalėdas be skausmo

Nuotraukose – mūsų buvusi globotinė Minda. Į prieglaudą atkeliavusi sužalota, išsekusi šunytė šiuo metu – pilnavertė didelės šeimos narė.

Minda į „SOS gyvūnus“ pateko prastos būklės: patyrusi rimtą kojos traumą, galvytė nubrozdinta (spėjame, kad buvo kliudyta automobilio), dėl liesumo galėjome suskaičiuoti jos šonkauliukus. Skubiai vežėme ją atlikti sudėtingą kojos operaciją, vėliau sekė narvo rėžimas, antibiotikai, reabilitacija... Užtrukome ilgiau nei du mėnesius, bet šunytė visiškai pasveiko.

Jau ruošėmės dėti Mindos dovanojimo skelbimus, kai į prieglaudą užsuko didelė šeima: Greta, Aurimas ir mažieji Kasparas su Vakare. Minda atbėgusi atsigulė Aurimui prie kojų, paprašė paglostyti pilvuką ir savo žaviomis akytėmis sužavėjo visą šeimą.

Dabar Minda tapo Luna ir jau du mėnesius yra pilnavertė šeimos narė. Šunytei labai pasisekė: ji turi didelį kiemą, 3-4 kartus eina pasivaikščioti į šalia namų esančius laukus ir miškus, net pradėjo lankyti dresūrą. Greta ir Aurimas džiaugiasi, kad Luna labai greit susidraugavo su vaikais: kartu žaidžia ir net atbėga paguosti, jei kuris verkia. O didžiausias siurprizas – Luna savo gerumu sugebėjo pakeisti šeimos senbuvį vienišių katiną. Anksčiau jis nenorėdavo net ant kelių užšokti, o dabar visur sekioja Lunai iš paskos ir jai prigulus prie žmogaus kojų – įsitaiso ant kelių lyg niekur nieko.

Per šias Kalėdas kviečiame padėti jos likimo draugams.

Kas trečias gyvūnas į „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenka sužalotas, išsekęs arba sergantis. Pagrindinė to priežastis – gyvūnai pas mus dažniausiai atkeliauja ne iš saugių namų, o patyrę nepriežiūrą, smurtą ar tiesiog iš gatvės. Pilnavertis gyvenimas neįmanomas, jei gyvūnas kenčia skausmą, yra prastos būklės. Todėl norėdami padėti šiems gyvūnams pirmiausia turime išgydyti ūmias ligas ir sužalojimus, suvaldyti lėtines ligas, atstatyti normalų svorį, energijos lygį.

Per šias Kalėdas kviečiame padėti į „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenkantiems sergantiems, išsekusiems, sužalotiems gyvūnams ir kurti tikrą Kalėdų stebuklą – suteikti jiems naują kokybišką gyvenimą be skausmo.

Tavo paramą panaudosime:
• Gydymui – specialistų konsultacijoms, operacijoms, pooperacinei priežiūrai.
• Vaistams, papildams – ūmioms ir lėtinėms ligoms gydyti, organizmo atstatymui.
• Tyrimams – kraujo tyrimams, rentgenogramoms, echoskopijoms.
• Specialiam maistui – lėtinėmis ligomis sergantiems, po operacijų/badavimo atsistatantiems gyvūnams.