Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanokime akvariumą ligoninės vaikams (2012.11-12)

Atgal

Padovanokime akvariumą ligoninės vaikams (2012.11-12)

Teigiamos emocijos ir ramybė turi labai didelę įtaką, kad mažieji pacientai sėkmingai sveiktų. Namų neprimenanti ligoninės aplinka kelia baimę ir nerimą vaikams, slegia juos prižiūrinčius tėvelius. Neabejojama, kad dėl ligoniukų patiriamo streso mažėja jų gydymo efektyvumas, mažyliai sveiksta ne taip sparčiai. Maloni, geras emocijas žadinanti aplinka ypač svarbi tiems vaikams, kurių gydymas ligoninėje trunka ilgus mėnesius.

Apie projektą: Projekto tikslas – sušildyti ir pagyvinti VšĮ Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos I-ojo vaikų ligų skyriaus aplinką, skyriaus patalpose įrengiant gyvosios gamtos kampelį – gėlo vandens akvariumą. Planuojama akvariumo talpa – 450 litrų. Profesionaliai įrengtas didelis ir gražus akvariumas su gyvomis žuvytėmis ir specialia augalija ne tik teiks jaukumo ligoninės patalpoms, bet ir turės psichoterapinį poveikį mažiesiems skyriaus pacientams – ramins, šalins įtampą ir baimę, padės užmiršti skausmą, stiprins dvasinę pusiausvyrą. Geresnė emocinė vaikų savijauta užtikrins ligos gydymo efektyvumą ir spartesnius gijimo procesus. Ligoninės koridoriuje pastatytas akvariumas taps ramybės ir vilties simboliu dėl savo vaikų sveikatos nerimaujantiems tėvams.

Parama bus skirta: įsigyti akvariumui ir jo spintelei, žuvims, filtrams, dekoracijoms ir kitiems akvariumo priedams. Idėją ligoninėje įrengti akvariumą subrandino Eugenijus Mačiukas – berniuko, sirgusio onkologine liga, tėtis. Jis neatlygintinai pasirūpins akvariumo įrengimu ir nuolatine jo priežiūra.