Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padovanok vasarą vaikui su negalia 2014

Atgal

Padovanok vasarą vaikui su negalia 2014

Fondas „Algojimas“ šiais metais ruošiasi rengti jau šeštus metus iš eilės vyksiančią psichosocialinės reabilitacijos stovyklą „Spalvota vasara sodybose“, kuriose nemokamai kviečiami dalyvauti negalios paliesti vaikučiai bei jų šeimos nariai.

Vaikams su negalia dažnai būna reikalingos specialios poilsio ir rekreacijos sąlygos, kurios dažniausiai padidina ir taip sunkiai besiverčiančių šeimų išlaidas, o dėl vaikams reikalingos nuolatinės priežiūros ir rūpesčio, į stovyklas juos lydi šeimos nariai arba kiti prižiūrintys asmenys. Juk pailsėti turi ne tik neįgalūs vaikai, bet ir jų šeimos nariai, tačiau dažnu atveju tai lieka tik svajonė. Tik gerų žmonių dėka šioms šeimoms atsiranda galimybė atvykti į psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, nes valstybė neskiria lėšų šeimų, auginančių neįgalius vaikus vasaros poilsiui.

Apie projektą. Per penkerius metus šiose stovyklose jau ilsėjosi 572 šeimos. 2013 m. vasarą už suaukotus pinigus stovyklose pabuvojo 32 šeimos. Stovyklų tikslas - neįgalaus vaiko ir jo šeimos vasaros psichosocialinė reabilitacija: skatinti neįgalių vaikų, jų tėvų/globėjų socialinę integraciją; skatinti jų pasitikėjimą ir orumą; sukurti palankias sąlygas saviraiškai bei meninių gebėjimų vystymui.Tikslinė grupė – tai sunkias negalias turintys vaikai ir juos lydintys šeimos nariai, nes būtent jie labiausiai pamiršti visuomenėje, jiems ir yra sudaryta psichosocialinės reabilitacijos programa.

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos:
- nakvynės, maisto išlaidoms padengti;
- papildomoms kinezeterapeuto, psichologo, dailės terapijos, muzikos terapijos paslaugoms apmokėti.

Išsamesnę informaciją galite rasti čia.