Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanok vaikui vasarą 2016

Atgal

Padovanok vaikui vasarą 2016

Vasaros metu yra įprasta vaikus matyti leidžiančius laiką su šeimomis, stovyklaujančius, žaidžiančius su draugais ir kitaip pramogaujančius. Deja, bet ne visi vaikai turi galimybę savo atostogas praleisti turiningai.

Lietuvoje net 19 000 vaikų gyvena socialinės rizikos šeimose, 3300 auga valdiškuose globos namuose. Socialinę atskirtį patiriantys vaikai, gyvenantys skurdesnėmis gyvenimo sąlygomis, dažnai laiką leidžia žalingoje ir netinkamoje aplinkoje, neturėdami galimybės nuvykti į vasaros stovyklą, nukeliauti prie ežero, o pamatyti jūrą - jų didžiausia svajonė.

Kviečiame šią vasarą dovanoti vaikams vasaros stovyklą ar kitokį turiningą vasaros laisvalaikį. Prisijungti prie akcijos „Padovanok vaikui vasarą“ galima įsitraukiant į vaikų dienos centrų veiklą ir dovanojant savo laiką ir žinias arba remiant vaikų užimtumo veiklas.

Iniciatyva „Padovanok vaikui vasarą” - kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partnerė. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė kampanija „Už saugią Lietuvą“ telkia visuomenę – NVO, bendruomenes, savivaldybes, socialinius darbuotojus, valstybės institucijas, švietimo ir kultūros įstaigas, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą. Ši kampanija kviečia kiekvieną žmogų nebūti abejingą ir prisidėti sprendžiant skaudžiausias visuomenės problemas. Daugiau informacijos čia.

Sužinokite daugiau apie istorijas, kurios keičia gyvenimą, užregistruokite savo darbą!