Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padovanok vaikams su negalia spalvotą vasaros stovyklą!

Atgal

Padovanok vaikams su negalia spalvotą vasaros stovyklą!

Požiūris į sutrikusio intelekto asmenis, jų tėvus ar globėjus, jų socializacija (teisinės prielaidos, teorinės ir praktinės galimybės) yra lakmuso lapelis, liudijantis valstybės demokratinių vertybių sklaidos, jos piliečių sąmoningumo ir humaniškumo lygį.

Apie projektą. Projekto tikslas – mažinti socialinę atskirtį ir skatinti sutrikusio intelekto žmonių, jų tėvų ar globėjų socialinę integraciją, vadovaujantis įgalinimo principu, sukuriant palankias sąlygas aktyviam poilsiui, saviraiškai ir meniniams gebėjimams atsiskleisti, savarankiškumui didinti. Nepaisant pastangų gerinti sutrikusio intelekto asmenų socializaciją ir socialinę integraciją, sutrikusio intelekto asmenys bei jų šeimos nariai negauna aktyvaus poilsio ir pagalbos šeimai paslaugų, teisinių bei psichologinių konsultacijų. Visa tai bus suteikta šių metų vyksiančios savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo vasaros stovyklos metu sutrikusio intelekto asmenims bei jų šeimos nariams ar kitiems teisėtiems globėjams. Dėka savanorių, stovyklų metu sutrikusio intelekto asmenų tėvai/globėjai turi tik vieną galimybę metuose atsipūsti, pailsėti, įgauti naujų jėgų. Planuojama, kad abiejuose stovyklose iš viso dalyvaus virš 300 žmonių, tarp jų ir 59 savanoriai, 11 specialistų ir projekto vykdytojų, 92 neįgaliųjų (iš jų 20 vaikai), apie 145 šeimos narių (neįgaliųjų sveikieji broliai ir seserys, tėvai/globėjai).

Parama bus skirta sutrikusio intelekto asmenų ir jų šeimos narių stovyklos kelialapiams, užimtumo bei laisvalaikio, taip pat gydymo ir higienos priemonėms įsigyti: žaislams, kamuoliams, dekupažo priemonėms, popieriui, balionams, padėkų rėmeliams, šokdynėms, stalo žaidimams, muilui, dantų šepetukams, vaistams, vienkartinėms sauskelnėms, paklodėms, padėkos dovanoms savanoriams ir kitoms prekėms.