Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Padovanok bėgimo džiaugsmą vaikams su judėjimo negalia!

Atgal

Padovanok bėgimo džiaugsmą vaikams su judėjimo negalia!

Žaisti gaudynių, dalyvauti kūno kultūros pamokose, bėgioti su draugais, tai daugumos vaikų kasdienybė. Bet retai susimąstom, kad tokiais vaikiškais džiaugsmais gali mėgautis anaiptol ne kiekvienas. Vaikams su negalia judri vaikystė ir smagus laisvalaikis su draugais yra neišsipildžiusi svajonė.

Vien Vilniuje 2021m. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis gyvena 2625 vaikų su negalia, kurie, nors gauna kineziterapijos užsiėmimų medicinos įstaigose Lietuvoje, bet tik 2-3 kartus per metus. Tačiau tęstinių, nuolatinių sveikatos stiprinimo ir palaikomųjų fizinio aktyvumo veiklų Vilniuje nėra. O tai yra didžiulė problema, nes vaikams su negalia būtina kuo anksčiau ir daugiau mankštintis, siekiant geriausios fizinės raidos bei savarankiškumo. Tęstinių užsiėmimų svarbą patvirtina ir gydymo įstaigų specialistai, pastebėdami daug geresnius tęstiniuose užsiėmimuose dalyvaujančių mažųjų pasiekimus.

Už surinktas lėšas organizuosime 48 fizinio aktyvumo su triračiais užsiėmimus 8 vaikams. Užsiėmimus praves fizinio aktyvumo vaikams specialistai vaikų fiziniam aktyvumui pritaikytoje sporto erdvėje. Kiekvienas vaikas turės galimybę lankyti ir džiaugtis bėgimu ir judriais žaidimais su triračiais 12-oje užsiėmimų. Įgyvendinus projektą 8 vaikai gaus galimybę išbandyti savo jėgas varžybose, kurios vyks Centro „Eik” organizuojamoje “Draugų ir Sporto šventėje” bei kituose renginiuose.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis