Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Skirk 2%

Padėkite vaikams susigrąžinti tėvus

Atgal

Padėkite vaikams susigrąžinti tėvus

Mūsų iniciatyva - Priklausomų asmenų šeimos dienos centras.

„Ačiū Jums. Jūs padėjote man išsaugoti mano šeimą. Buvome ant skyrybų ribos, trūko visai nedaug. Baisiausia buvo mintis, kad negalėsiu matyti vaikų“ – Giedrius N. [vardas pakeistas], priklausomas asmuo, apsisprendęs nebevartoti.

„Serga ne tik alkoholikas. Kartu su juo serga visa šeima“ – Deividas Smailys, sertifikuotas priklausomybių konsultantas, Priklausomybių konsultacinio punkto Kaune darbuotojas.

Mūsų tikslas - prisidėti prie krizinėje situacijoje dėl priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų (pirmiausia, alkoholio) esančių šeimų ir jų narių padėties pagerėjimo. Veikiame Kauno mieste.

Mes padedame:
• gydymą nuo priklausomybių stacionare baigusiems asmenims - grįžti į socialinį gyvenimą, darbus ir šeimas;
• apsisprendusiems nevartoti, tačiau bijantiems, kad „pripažins nepagydomu visiems laikams“, „niekada nebegalės rasti darbo“, o svarbiausia – kad neteks galimybės bendrauti su vaikais;
• visai priklausomo asmens šeimai – tikslingai įgyvendinti elgesio pakeitimo planą – mamai ar tėčiui pasirengti vėl gyventi kartu, negrįžti į „uždarą ratą“.

O to vieniša ar vienišas greičiausia nepasieksi - šalia turi būti kiti žmonės: pirmiausia, Priklausomų asmenų dienos centro darbuotojai (budintys, socialiniai darbuotojai, psichologai, terapinių užsiėmimų vedėjai), ir norintys padėti priklausomam asmeniui šeimos nariai - sutuoktiniai, gyvenimo draugai, vaikai.

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos specialiems darbuotojams, kurie dirbs prie centrą lankančių santykių su artimaisiais, šeimos atkūrimo; galimų konfliktų ir realių problemų šeimoje permąstymo bei sprendimų radimo; mokys integruotis į visuomenę – bendrauti su šeima, rasti galimybes įsidarbinti ir atgauti profesinius įgūdžius arba įgyti naujus. Jūsų dėka centre bus surengta 10 išplėstinių psichologinės terapijos, meno terapijos, meditacijos, terapinio darbo ar amatų užsiėmimų.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis