Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkite vaikams susigrąžinti tėvus

Atgal

Padėkite vaikams susigrąžinti tėvus

Mūsų iniciatyva - Priklausomų asmenų šeimos dienos centras.

„Ačiū Jums. Jūs padėjote man išsaugoti mano šeimą. Buvome ant skyrybų ribos, trūko visai nedaug. Baisiausia buvo mintis, kad negalėsiu matyti vaikų“ – Giedrius N. [vardas pakeistas], priklausomas asmuo, apsisprendęs nebevartoti.

„Serga ne tik alkoholikas. Kartu su juo serga visa šeima“ – Deividas Smailys, sertifikuotas priklausomybių konsultantas, Priklausomybių konsultacinio punkto Kaune darbuotojas.

Mūsų tikslas - prisidėti prie krizinėje situacijoje dėl priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų (pirmiausia, alkoholio) esančių šeimų ir jų narių padėties pagerėjimo. Veikiame Kauno mieste.

Mes padedame:
• gydymą nuo priklausomybių stacionare baigusiems asmenims - grįžti į socialinį gyvenimą, darbus ir šeimas;
• apsisprendusiems nevartoti, tačiau bijantiems, kad „pripažins nepagydomu visiems laikams“, „niekada nebegalės rasti darbo“, o svarbiausia – kad neteks galimybės bendrauti su vaikais;
• visai priklausomo asmens šeimai – tikslingai įgyvendinti elgesio pakeitimo planą – mamai ar tėčiui pasirengti vėl gyventi kartu, negrįžti į „uždarą ratą“.

O to vieniša ar vienišas greičiausia nepasieksi - šalia turi būti kiti žmonės: pirmiausia, Priklausomų asmenų dienos centro darbuotojai (budintys, socialiniai darbuotojai, psichologai, terapinių užsiėmimų vedėjai), ir norintys padėti priklausomam asmeniui šeimos nariai - sutuoktiniai, gyvenimo draugai, vaikai.

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos specialiems darbuotojams, kurie dirbs prie centrą lankančių santykių su artimaisiais, šeimos atkūrimo; galimų konfliktų ir realių problemų šeimoje permąstymo bei sprendimų radimo; mokys integruotis į visuomenę – bendrauti su šeima, rasti galimybes įsidarbinti ir atgauti profesinius įgūdžius arba įgyti naujus. Jūsų dėka centre bus surengta 10 išplėstinių psichologinės terapijos, meno terapijos, meditacijos, terapinio darbo ar amatų užsiėmimų.