Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Padėkite vaikams mokytis! 2014

Atgal

Padėkite vaikams mokytis! 2014

Tradiciškai, prieš prasidedant mokslo metams, prašome Jūsų aukoti SOS vaikų kaimų globojamų vaikų mokymui ir ugdymui. Kaip sako vaikus SOS šeimose globojančios SOS mamos: „mokslai vaikams – kaip vaistai, kelias į ateitį”. Kad vaikai, patyrę gyvenimo sunkumų, galėtų mokytis su bendraamžiais kaip lygūs, jiems reikia daug pagalbos: nuolatinio, papildomo pedagogų ugdymo bei psichologų, logopedų ir kitų specialistų užsiėmimų, galimybės lankyti mylimus būrelius.

Ar pagalvojote, kas būtų, jeigu nepadėtume tėvų globos netekusiems vaikams ar vaikams iš socialinės rizikos šeimų...? Kokia ateitis lauktų šių, socialiai, fiziškai ir emociškai apleistų vaikų, nepasitikinčių savimi ir aplinkiniais, negalinčių pamiršti skriaudų ir neturinčių galimybių visavertiškai mokytis?

Apie projektą. Rugsėjo 1 d. iš mūsų organizacijos į įvairias ugdymo įstaigas iškeliaus 300 vaikų. Per metus kiekvieno vaiko specialiajam ugdymui – psichologų, logopedų, papildomų pedagogų užsiėmimams išleidžiama 600 litų. Užimtumui ir talentams skatinti – 400 litų, o mokyklos priemonėms – 200 litų. Kiekvienas vaikas pas skirtingus specialistus turi lankytis kelis kartus per savaitę. Tai yra būtina pagalba likimo nuskriaustiems vaikams, nes be specialistų pagalbos šie vaikai neišmoks gyventi savarankiškai, planuoti ateities, jiems sunku bus tapti visaverčiais visuomenės nariais

Parama bus skirta nuolatinei ir visapusiškai specialistų pagalbai 300 vaikų 2014 metais.

Padėkite šiems vaikams kurti savo ateitį! Paaukokite vaikų mokslams, o mes auginsime ir auklėsime vaikus mokslų šviesoje, rūpestingos SOS šeimos apsuptyje.