Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime žvaigždėms žibėti (2010.06-2011.07)

Atgal

Padėkime žvaigždėms žibėti (2010.06-2011.07)

Lietuvoje yra labai daug jaunųjų talentų, kurie neturi galimybių tinkamai atsiskleisti bei tobulėti. Ketvirtus metus vykdomas projektas „Padėkime žvaigždėms žibėti“ skirtas paremti jaunuosius Lietuvos mokslininkus, dailės bei muzikos talentus, skatinant jų profesinę saviraišką ir tobulėjimą. Jauniesiems talentams kasmet skiriamos piniginės stipendijos, 2011 m. per aukok.lt surinkta parama buvo skirta Agatai Daraškaitei.

Apie projektą: Talentų atranka į projektą „Padėkime žvaigždėms žibėti“ vyksta dešimt mėnesių – nuo sausio iki spalio. Atrankoje gali dalyvauti jaunieji muzikantai, šokėjai, dailininkai, mokslininkai ir sportininkai. Dalyvavimas projekto atrankoje suteikia galimybę siekti profesinio tobulėjimo, aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje. Talentingiausi jaunuoliai, kuriems bus skirta parama, stipendijas galės naudoti išskirtinai dalyvavimui konkursuose, seminaruose, olimpiadose bei profesinio tobulinimo programose, taip pat įsigyti reikiamas priemones (instrumentus).

Jaunieji talentai, laimėję stipendijas, buvo paskelbti 2010 m. spalio 10 dieną iškilmingo koncerto metu, kuris buvo surengtas bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline filharmonija. Jame pasirodė jaunieji talentai kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Maestro Juozo Domarko. Koncerte dalyvavo ir vaikai iš socialiai remtinų bei nepasiturinčių šeimų, vaikų globos namų auklėtiniai. Pristatant jaunuosius ir pažengusius talentus stengiamasi paskatinti vaikus ir jaunimą siekti mokslo bei meno aukštumų.