Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime vaikams užaugti

Atgal

Padėkime vaikams užaugti

Saugus ir mylimas vaikas dabar – laimingas suaugęs žmogus ateityje. Pasirūpinkime, kad tėvų globos netekę vaikai turėtų saugius namus, mylinčią jais besirūpinančią SOS šeimą ir gautų pagalbą iškilus sunkumams. Padėkime vaikams užaugti ir tapti pilnaverčiais mūsų visuomenės nariais.

Kristupas* tėvų globos neteko, kai jam buvo 2-eji.
Susipažinkite su Kristupu – linksmu, sumaniu ir aktyviu berniuku, kuriam šiuo metu 5-eri. Pamatę jį bėgiojantį lauke kartu su SOS teta Lina nė nepagalvotumėte, kad Kristupas būdamas 2-jų neteko tėvų globos ir patyrė didelius gyvenimo pokyčius.
Kristupas prieš du metus netekęs tėvų neliko vienas. Jam po sunkios patirties atsigauti padėjo SOS teta Lina ir SOS dėdė Jonas, kurie priėmė berniuką į saugius namus ir apsupo savo globa, meile ir rūpesčiu. Kristupas šiuo metu auga įprastoje šeimą primenančioje aplinkoje kartu su 4 vaikais, kuriuos vadina broliais ir seserimis. Jis turi savo kambarį jaukiuose namuose, eina į darželį, juo kasdien rūpinasi pastovūs žmonės: SOS teta Lina, dėdė Jonas ir jiems padedanti teta Marytė.
Kristupui po sunkios patirties atsigauti labai padėjo kaniterapijos užsiėmimai, jis taip pat lankosi pas logopedę, o jį prižiūrintys suaugusieji nuolat konsultuojasi su „SOS vaikų kaimų“ psichologais ir kitais specialistais, kad galėtų kuo geriau atliepti Kristupo poreikius ir padėti jam įveikti praeities paliktas traumas.

Tavo parama padės pasirūpinti daugiau nei 70 tėvų globos netekusių vaikų, kuriuos globoja „SOS vaikų kaimai“. Šie vaikai, kaip ir Kristupas, auga „SOS šeimose“. Kiekvieną šeimą sudaro 5-6 vaikai ir jais besirūpinantys, kartu nuolat gyvenantys suaugusieji. Kiekviena šeima gyvena savo atskirame bute ar name, kuriame visi kartu šeimininkauja, kaip ir bet kuri kita Lietuvos šeima.

Tavo paramą panaudosime:
• „SOS šeimų“ būstų išlaikymui, kad kiekvienas vaikas augtų savo namuose.
• SOS mamų, SOS tetų, SOS dėdžių palsaugoms, kad kiekvienas vaikas turėtų šeimą – pastovius ir nuolat šalia esančius suaugusiuosius.
• Specialistų konsultacijoms – kad galėtume laiku suteikti individualią pagalbą kiekvienam vaikui (logopedai, raidos specialistai, psichologai, psichoterapeutai, psichiatrai ir t.t.).

Padėk vaikams užaugti!

*Saugome ir gerbiame savo globojamų vaikų ir šeimų privatumą bei asmens duomenis, todėl pakeitėme vaiko vardą ir naudojame asociatyvias nuotraukas. Taip pat šiek tiek pakeitėme istoriją, kad vaikas nebūtų lengvai atpažįstamas.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis