Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Padėkime vaikams, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Nepale

Atgal

Padėkime vaikams, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Nepale

Šių metų balandžio 25 dieną Nepalą supurtė net 7.8 balų žemės drebėjimas. Tokio masto tragedijos šalis nebuvo mačiusi jau 80 metų. Naujausiais duomenimis, žemės drebėjimo aukų skaičius jau viršija 8 tūkst., dar mažiausiai 10 tūkst. žmonių sužeisti. Jungtinių Tautų teigimu, Nepalą sukrėtęs pražūtingas žemės drebėjimas paveikė apie 8 milijonus žmonių, daugiau nei 200 tūkst. žmonių neteko namų.

Nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems žmonėms reikalinga skubi pagalba maistu, geriamu vandeniu bei medicinos priemonėmis. Visos atsargos nenumaldomai senka, ligoninės perpildytos, labai trūksta medikų. Savo namų netekę žmonės yra priversti miegoti lauke, trūksta palapinių, labai prasta situacija dėl higienos.

Apie projektą. Organizacija „Gelbėkit vaikus“ priklauso tarptautiniam tinklui „Save the Children“, kuris iš karto reagavo į šią tragediją, tad jau kitą dieną po nelaimės į įvykio vietą išvyko gelbėtojų komanda su būtiniausia pagalba daiktais: rinkiniais kūdikiams, higienos priemonėmis, anklodėmis ir tentais žmonėms, kurie lietingomis naktimis nakvoja gatvėse.

Jau dabar nenutrūkstamai teikiant būtinąją pagalbą vaikams Nepale, organizacija „Save the Children“ rengia 2-3 metų trukmės paramos programą Nepalo vaikams. Tai yra būtina, norint atstatyti sugriautas mokyklas, namus, apsaugoti vaikus nuo bado, ligų bei kitų baisių galimų žemės drebėjimo padarinių.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ prašo Lietuvos žmonių padėti siaubingą tragediją išgyvenusiems vaikams Nepale.