Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime vaikams ir šeimoms nukentėjusioms nuo taifūno Filipinuose

Atgal

Padėkime vaikams ir šeimoms nukentėjusioms nuo taifūno Filipinuose

Dėl taifūno Filipinuose jau žuvo daugiau nei 10 000 žmonių; tūkstančiai prarado namus ir viską, ką turėjo. Tarptautinės Save the Children organizacijos darbuotojai praneša, kad gatvės yra padengtos žuvusių žmonių kūnais. 2 iš 5 kūnų, randamų gatvėse, yra žuvusių vaikų kūnai.

Save the Children šiuo metu teikia tiesioginę pagalbą vaikams ir jų šeimoms, nukentėjusioms nuo stichinės nelaimės. Organizacijos darbuotojai dirba visą parą, kad užtikrintų pačias pagrindines priemones, reikalingas išgyvenimui 4.3 milijono žmonių, kuriuos, pagal apytikslius skaičiavimus, paveikė taifūnas.

Vaikai yra ypatingai pažeidžiami stichinių nelaimių atvejais. Vis dar skaičiuojama, kiek vaikų nukentėjo nuo taifūno, buvo sutraiškyti griūvančių pastatų ir sužaloti su didžiule jėga liekančių nuolaužų. Daugelis vaikų buvo atskirti nuo savo šeimų dėl kilusios panikos ir chaoso, bei dėl to, kad jų tėvai žuvo. Kad išgyventų po nelaimės, vaikams gyvybiškai svarbu kuo greičiau gauti priėjimą prie maisto, švaraus vandens ir vietos, kur galima būtų prisiglausti. Skubi pagalba ir būtiniausios priemonės (švarus vanduo, higiena, vaistai, medicinos paslaugos, kt.) yra ypatingai reikšmingos mažų vaikų, kūdikių ir nėščiųjų moterų gyvybės išsaugojimui.

Apie projektą. Lėšų rinkimo kampanijos tikslas - surinkti kuo daugiau lėšų, skirtų padėti vaikams ir jų šeimoms, nukentėjusioms nuo taifūno Filipinuose.

Lėšos bus naudojamos pačioms būtiniausioms priemonės, kurios reikalingos išsaugoti vaikų, jų šeimų ir besilaukiančių moterų gyvybes po stichinės nelaimės.

Parama bus skiriama nuo taifūno nukentėjusiems vaikams ir jų šeimoms (maistui, švariam vandeniui, higienos priemonėms, kt. būtiniausioms priemonėms).

Projekto paramos suma neribojama.