Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime sustiprėti išgyvenantiems onkologinę ligą

Atgal

Padėkime sustiprėti išgyvenantiems onkologinę ligą

Jaunimui ir suaugusiems, besigydantiems onkologinę ligą ar esantiems remisijoje, prireikia keleto metų tiek psichologiškai, tiek socialiai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių. Ligoniai ir jų artimieji dažniausiai susiduria ne tik su socialinėmis, fizinėmis, psichologinėmis problemomis, bet ir problemomis, kylančiomis iš santykio su savimi, komunikacijos su socialine aplinka pasikeitimu, dvasiniais ir egzistenciniais sunkumais. Kartu su „Aukok.lt“ buvo pastatytas ir įkurtas pirmasis Lietuvoje integralią pagalbą teikiantis Šv. Pranciškaus onkologijos centras Klaipėdoje.

Jūsų parama suteiktų galimybę apie 1440-čiai Lietuvos onkologinių ligonių, gydomų ne stacionare ar esančių remisijos laikotarpyje, vienus metus nemokamai gauti reikalingą integralią pagalbą pagal individualų poreikį – psichosocialines ir sveikatinimo paslaugas (individualias psichologo konsultacijas, individualias socialinio darbuotojo konsultacijas, fizinio aktyvumo užsiėmimus, muzikinę relaksaciją ir individualią relaksaciją, jų artimiesiems (apie 70 asmenų) – psichologines konsultacijas ir socialinio darbuotojo konsultacijas).

Projektas padėtų:
• sukurti palankias sąlygas įveikti psichologinę bei socialinę krizę;
• mokyti naujų elgesio modelių onkologinės ligos situacijoje;
• sumažinti biosocialinę įtampą (sumažėtų nemiga, nerimas, baimė ir fizinis diskomfortas, pagerėtų miego kokybė, sustiprėtų imunitetas ir kt.);
• padidinti fizinį aktyvumą, darantį įtaką geresnei savijautai ir sveikimui. Fizinis aktyvumas yra reikalingas po chirurginio gydymo atstatyti prarastą kūno dalių judrumą (susidarę randai, nervinis nejautrumas ir kt.), kad būtų galima pradėti tolesnį gydymą spinduline terapija;
• pagerinti gyvenimo kokybę (ligonis įgytų daugiau savarankiškumo bei gebėjimų, pagerėtų orientacija socialinėje aplinkoje, padidėtų komunikabilumas ir kt.)
• patenkinti bendravimo poreikį (padėtų įveikti vienišumo jausmą, nepasitikėjimą, gautų reikiamos informacijos ir kt.);
• sugrįžti į pilnavertį socialinį gyvenimą (darbinę/ profesinę, visuomeninę veiklą, studijas ir kt.).

Daugiau informacijos: onkocentras.lt/ bei Facebook paskyroje „Šv. Pranciškaus onkologijos centras“..

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis