Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Padėkime rinkėjams pasiruošti rinkimams

Atgal

Padėkime rinkėjams pasiruošti rinkimams

Ar niekad nesvajojai gyventi šalyje, kurioje tautos išrinktas parlamentas iš tiesų atstovautų rinkėjų interesus, su pagarba ir atsakomybe vykdytų savo pareigas? ManoSeimas.lt – nepriklausomas pilietinis projektas, siekiantis priartinti šią viziją prie realybės. Kuriame įrankius, kurių dėka piliečiai paprastai ir patogiai gali sužinoti jiems rūpimą informaciją apie Seimo narius ir jų darbus, ir efektyviai reikšti savo poziciją svarbiais valstybės klausimais. Pokyčiai neįvyksta per naktį, tačiau tik su Jūsų pagalba galime priartinti Seimą prie Lietuvos žmonių, jų teisėtų norų ir poreikių.

Apie projektą. Nedidelio biudžeto, daugiausia savanoriškais pagrindais veikiantis projektas yra įgyvendinamas nuo 2011 m. birželio. Projekto tikslas – suteikti galimybę žmonėms rinktis Seimo narius ir partijas pagal jų nuveiktus darbus, o ne pažadus ir kuriamą įvaizdį. Svetainėje galima atsakyti į klausimus apie svarbius valstybės įvykius, susipažinti su palaikančios ir prieštaraujančios pusių argumentais bei sužinoti, kurie Seimo nariai ir partijos per paskutinius keturis metus balsavo panašiausiai kaip lankytojas. manoSeimas.lt testas skirtas visiems, kam rūpi, kaip dirba Seimo nariai ir partijos, kokius įsitikinimus ir pozicijas svarbiais valstybės klausimais jos palaiko. Įrankis skirtas žmonėms, norintiems giliau pažvelgti ir išsamiau suvokti, kokias ilgalaikes ir esmines politikos kryptis įgyvendina tautos išrinkti atstovai Seime.

Svetainė nepraras savo reikšmės ir pasibaigus rinkimams. Vertingos informacijos gausa ir prieinamumas, aukšti kokybės standartai bei įrankis, gebantis išryškinti esmines politikų veiklos kryptis (o taip pat – atitikimą tarp jų darbų ir pažadų) skatins lankytojus sugrįžti į svetainę. Žinome, kaip padaryti svetainę aktualią ir praėjus rinkimams, ir sieksime tai įgyvendinti. Išsamesnį pristatymą galima pažiūrėti čia.

Parama bus skiriama testo-atrankos programavimo darbams ir projektą pristatančiam vaizdo filmukui sukurti.